Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl
Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Wersja do druku

+- Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl (http://ezotop.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (/forum-8.html)
+--- Dział: Magia i rytuały (/forum-15.html)
+--- Wątek: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu (/thread-11269.html)

Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Lakszmi - 03-05-2017 18:03:42

Dziwnie się od jakiegoś czasu czuje wyniki z krwi ok. Dziwne objawy zaczynają się pod wieczór trzymają może z godzinę . Jeśli otworzę okno i poleże przychodzi. I wtedy czuje się sobą a tak, to senność mnie dopada. Wcześniej mialam tak ze mi światło dzienne przeszkadzało spałam i nic nie jadłam. Odpoczywajac dziś leżę, i myślę może ktoś rzucił na mnie urok.Pytałam mikesza to mówił, ze wszystko jest ok, i nie mam co się martwić .Jak mogę sobie sama to sprawdzić? .czy wgl można

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 03-05-2017 18:18:12

Oj Lakszmi, nie wmawiaj sobie uroku. Przebadaj hormony, albo zrób testy na alergię. I pij dużo wody.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Lakszmi - 03-05-2017 18:35:22

(03-05-2017 18:18:12)Helena napisał(a):  Oj Lakszmi, nie wmawiaj sobie uroku. Przebadaj hormony, albo zrób testy na alergię. I pij dużo wody.

Pije wode..Masz na myśli alergię pokarmowa

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Boji - 03-05-2017 18:56:25

Lakszmi - moge zapytac ile masz lat ?
Jesli nie chcesz powiedziec - nie ma sprawy ;)
Wowczas - przepraszam ze pytam :)

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Lakszmi - 03-05-2017 18:58:43

(03-05-2017 18:56:25)Boji napisał(a):  Lakszmi - moge zapytac ile masz lat ?
Jesli nie chcesz powiedziec - nie ma sprawy ;)
Wowczas - przepraszam ze pytam :)

A czy to ważne ile mam lat.tak mam 28 lat. I nie znam się na tego typu sprawach wiec pytam

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Boji - 03-05-2017 19:44:34

Lakszmi :) - nie masz co sie denerwowac :)
Chcialam talko rozpatrzyc od strony wieku osoby,
ktora - byc moze jest "pod wplywem uroku" ...
Nie kazdy zna sie na wszystkim ... i nikt od nikogo tego nie wymaga :)

W/g mnie wyglada to na dosc specyficzny syndrom przewleklego zmeczenia ...
jednak nie jest to zadne rozpoznanie medyczne ;)

Cytat:Helena :
Oj Lakszmi, nie wmawiaj sobie uroku.
Przebadaj hormony, albo zrób testy na alergię. I pij dużo wody.

Uwazam, ze Helena ma w zupelnosci racje.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - marmurowychlopiec - 04-05-2017 00:19:54

Być może sama sobie podsunęłaś odpowiedź: "alergia pokarmowa"?
Nie jest łatwo dojść co może nas uczulać. Najczęstsze testy są robione na skórze, a nie ma to odzwierciedlenia w tym jak reaguje układ pokarmowy. Np. takie mydło- ładnie myje ręce ale spróbujmy wypić kilka łyżek ;) Zjedzone pokarmy które nam szkodzą mogą negatywnie oddziaływać przez kilka dni. Czasem skutki mogą pojawić się np. 30h po zjedzeniu czegoś. Masz jakieś inne objawy poza zmęczeniem? Uczucie gorąca, swędzenie, nieprawidłowa perystaltyka, poczucie "ogłupienia" i braku koncentracji? Polecam na początek sprawdzić laktozę, mięso i gluten. Najłatwiej odstawić po kolei (nie wszystkie na raz) na jakieś 4-6 dni i obserwować efekty. W przypadku uczulenia pozytywne zmiany byłyby bardzo widoczne. Tylko przypadkiem nie popadaj w autosugestię ;)
Oczywiście jest to jedna z wielu opcji. Może pijesz za dużo kawy? Tu polecam yerba mate. Masz zanieczyszczony organizm? Czystek+ szczeć. Zaniedbane jelita? Siemię lniane, babka lancetowata.
Jak to mówią: "w zdrowym ciele zdrowy duch" :)

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Dagny - 04-05-2017 10:59:25

Moim zdaniem to hormony. Najlepiej isc do rodzinnego albo od razu ginekolog bądź endokrynolog. No chyba, ze to nerwicowe sprawy.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Strix - 04-05-2017 11:03:40

a moim przesilenie. Od cała przyczyna. Jesteś osobą energiczną, stąd zwolnienie obrotów podsuwa Tw wyobraźni przeróżne scenerie... z biegiem dni powinno się u Cb poprawić...

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 04-05-2017 13:56:15

No alergie mogą być różne, pokarmowe, ale miałam tu bardziej na myśli te wiosenne.
Mamy pogodę, jaką mamy, przesilenia, różne cuda kwitną i zapylają.
Ja sama od kilku dni chodzę jak zombie.

Trochę witamin proponuję - potas, magnez. Odpoczynek, świeże powietrze i będzie git.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 04-05-2017 14:01:32

Lakszmi: "A czy to ważne ile mam lat.tak mam 28 lat. I nie znam się na tego typu sprawach wiec pytam"

Zgadzam się z Dziewczynami, że (wg Heleny) nie ma co doszukiwać się uroku, że (wg Boji) kwestia Twojego wieku ma tu znaczenie, że to może być nerwicowe (Dagny) i że sama podajesz odpowiedź na to pytanie (wg marmurowychłopiec), ponieważ my Ci dopiero co składaliśmy życzenia urodzinowe i jeśli nie zaakceptujesz kolejnego roku w swoim wieku, to za rok o tej samej (mniej więcej) porze, może być Ci jeszcze słabiej i to się łączy bardziej z tym, że jesteś numerologiczną 6, a nie z czymś innym, choć i Strix ma rację, że przesilenie nie pomaga....ale możliwe, że ja nie mam racji :)

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 04-05-2017 14:04:04

Ja też jestem numerologiczny 6. Aż to już wiem dlaczego jestem od kilku dni jaka jestem :D:D

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 04-05-2017 14:14:36

Lakszmi sama sobie może odpowiedzieć na swoje pytanie o samopoczucie i Ty odpowiedź też pewno znasz....i nadal wszyscy mamy rację ;)

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 05-05-2017 13:52:23

Nie jestem Numerologiem, nawet nie amatorsko....ale wiem, że Numerologiczne Szóstki są jeszcze kilka miesięcy w 7. Roku Numerologicznym, można poczytać na ten temat - jak nie jesteście pewni wiarygodności źródła, to w kilku, przynajmniej jedno będzie wiarygodne, a poznacie po tym, że się może trochę wyjaśnić, skąd to samopoczucie. Mam w domu jedną num. 6., a i sama pamiętam swe 7. lata, bo jestem pokrewna Wibracja i wiem, że są takie Liczby Drogi Życia, które tak nie odczuwają, ale Szóstki do nich nie należą.... Sama się dziwię, że jednak jakoś doczłapałam :P

Nie wierzcie w teksty, że to musi koniecznie być w tym czasie poważne schorzenie - nie każdy jest ciężko chory, a kiepsko może czuć się wielu...
Jak chcemy sobie zobrazować, jakie to energie, to można zerknąć na 7-ki w swojej talii kart, jeśli posiadamy - to taki właśnie w smaku koktajl, którego proporcje zależą od danej jednostki.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 05-05-2017 14:19:01

Tak tak Ezo, jestem w siódemce, to wiem.
I odczuwam ją wzdłuż i wszerz,
ale żeby mi się aż tak nic nie chciało? :s:rolleyes:

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 05-05-2017 16:00:08

Ja się dziś obudziłam cała zdrętwiała, pół nocy lało, z domu wychodzę w czapce i szaliku...i mimo, że jestem w 1. numerologicznym, to poza gadaniem, to niewiele robię, tylko, że u mnie wyszło, że w środę przyjadą obaj spedytorzy, w chacie jeszcze nic nie przygotowane, bo każda wolna chwila na karty i się mi od jutra zachce i się cieszę :D
Właśnie, co Twoje karty mają Ci do powiedzenia? Ja miewałam w ostatnich tygodniach dni, że musiałam się oczyszczać nawet kilka razy dziennie i dopóki nie było w porządku, to nie odpuszczałam. Jestem zdania, że w takich okresach, to dobrze unikać kart Tarota, jak i klasycznych. Polecam wtedy pracę z talią Świetlista Siła Aniołów, uwielbiam szczególnie książkę do niej dołączoną, ale jeśli komuś nie odpowiadają Anielskie, to sposobów na dobre samopoczucie jest sporo, stosujesz i czujesz się lepiej. Dziewczyny, numerologiczne 6. potrzebują bardzo dużo Miłości, a w takim okresie, to niemal, jak lekarstwa. Helenko, nie wystarczy komunikować, że się słabo czujesz, trzeba prosić o pomoc. Nie wiem, jakimi dziedzinami ezoterycznymi się dokładnie interesujesz.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Fau - 05-05-2017 16:24:43

(05-05-2017 13:52:23)ezogracja napisał(a):  Szóstki są jeszcze kilka miesięcy w 7. Roku Numerologicznym,[
To zależy, jaką "szkolę" bierze się pod uwagę.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 05-05-2017 16:35:22

Rok Numerologiczny, bo Osobisty, to Lakszmi ma podaną datę ur. na profilku tutaj, więc można wyliczyć, a Helenka, to pewno wie, w jakich jest latach. Moim zdaniem osobisty nie ma takiego wpływu, ale pewno może zakłócać, albo wspierać, ale jak napisałam wcześniej, Numerologiem nie jestem, to tyle, ile mi potrzebne do Tarota tej Numerologii.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 05-05-2017 18:08:23

Cytat:Nie wiem, jakimi dziedzinami ezoterycznymi się dokładnie interesujesz
Ezo głównie karcioszki, klasyczne, geomancyjne, tarot. Ale kart na razie nie ruszam.[/quote]

Numerologia na tyle na ile potrzebuję.
Siedemka (ta numerologiczna) bardzo melancholijnie na mnie wpływa, więc trochę marudzę, że nic mi się nie chce. Ale w gruncie rzeczy bardzo mi to odpowiada. Po poprzednim burzliwym roku korzystam z każdej chwili ciszy i spokoju jaki mi daje siódemka, bo cholera wie co będzie za rok.

Cytat:Helenko, nie wystarczy komunikować, że się słabo czujesz, trzeba prosić o pomoc.

No widzisz, ale mi się nawet nie chce prosić o pomoc, heh.
A tak poważnie, proszę tam, gdzie na prawdę czuję potrzebę. Tu jest na razie ok.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 05-05-2017 18:16:26

a jak tak Ci odpowiada, to dobrze :) i pomarudzić czasem trzeba, a Szósteczki marudzą równie chętnie, jak dzień dobry Dziewiąteczka :D

z moich obserwacji, to nie pomaga w 7. RN ani członkostwo w ekskluzywnym klubie, ani nowa talia kart, ani nie wiem jakie hobby.... :P to się przeżywa, jakby nie patrzeć i złotego środka na ten czas nie ma, bo to by wtedy nie miało wiele wspólnego z duchowością.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 05-05-2017 18:31:45

Bo 7 są dość odizolowane i takie skupione na sobie. Sama widzę, że przez ten rok, nieco odseparowałam się od ludzi. A już nie daj Boże, jak ktoś by mi przelazł do domu :@ heh.
Ogólnie, łapię się na tym, że czasami nawet mi się gadać nie chce :P

A co może pomóc? Właśnie wykorzystać ten czas dla siebie, na swój rozwój choćby duchowy, bądź na jakieś hobby na które wcześniej nie mieliśmy czasu.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 05-05-2017 21:55:19

a tak czułam, że ten rosołek, to było tylko takie gadanie, od niechcenia... :P
a ja na czas mojego 7. RN dam się zahibernować :P chociaż kto wie, może mój rozwój duchowy pójdzie na tyle do przodu, że się mi będzie szczerze podobało, w końcu mam na to jeszcze 6 lat, więc szansa jest :D
Lakszmi, miłego weekendowego odpoczynku! Angel

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 06-05-2017 08:45:23

Niee no rosołek był gotowany od serca. Ale fakt, gadanie o nim mogło mi już przynieść mniej radości :D:D:cool:

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 06-05-2017 10:19:46

Proponuje otworzyć oddzielny wątek nt. przepędzania melancholii, tudzież marudzenia naszego, bo zaczynamy zaśmiecać ten temat podejrzenia uroku :*

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Lakszmi - 06-05-2017 10:30:57

Jak tak to powiedzcie mi jakie są osoby z numerologicznej 6

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 06-05-2017 10:41:47

No przydałoby się to przenieść gdzieś do działu numerologii. Chodź swoją drogą ten urok, czy był czy nie był, został szybko przepędzony ;)

I wracając do tematu, Lakszmi jak Twoje samopoczucie?
Nawiązują do treści w tytule "dziwne objawy organizmu" przypomniało mi się, jak kilka lat temu, po każdym zjedzonym posiłku kręciło mi się w głowie. Doszło do sytuacji, że bałam się jeść. Wtedy pomógł mi właśnie potas i magnez.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 06-05-2017 10:54:12

Dobry pomysł Helenko, wdrażaj! :)

Ja założyłam wątek motywacyjny i zapraszam wszystkim do udziału w sondzie, która jest na górze wątku!

:)

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 06-05-2017 12:16:18

(06-05-2017 10:30:57)Lakszmi napisał(a):  Jak tak to powiedzcie mi jakie są osoby z numerologicznej 6

Lakszmi szósteczki w swoim życiu dążą przede wszystkim, do stworzenia szczęśliwej rodziny. Nie wiem ja ty czujesz, ale u mnie to zawsze było z tyłu głowy na różnych etapach życia. No i nadal jest, bo mając szczęśliwe małżeństwo brakuje mi jeszcze szczęśliwego macierzyństwa. ;)

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Lakszmi - 06-05-2017 17:58:28

(06-05-2017 12:16:18)Helena napisał(a):  
(06-05-2017 10:30:57)Lakszmi napisał(a):  Jak tak to powiedzcie mi jakie są osoby z numerologicznej 6

Lakszmi szósteczki w swoim życiu dążą przede wszystkim, do stworzenia szczęśliwej rodziny. Nie wiem ja ty czujesz, ale u mnie to zawsze było z tyłu głowy na różnych etapach życia. No i nadal jest, bo mając szczęśliwe małżeństwo brakuje mi jeszcze szczęśliwego macierzyństwa. ;)

JA macierzyństwo raczej nie je.Szczęśliwe małżeństwo to tak .

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - ezogracja - 06-05-2017 18:04:53

Widzisz Helenko, jaka jesteś szczęściara, jak możesz powiedzieć o sobie, że masz szczęśliwe małżeństwo :heart:

Ile to ludzi ma dzieci, a o swoim małżeństwie mogą powiedzieć wiele, ale nie to, że szczęśliwe.

RE: Czy to urok ? Dziwne objawy organizmu - Helena - 06-05-2017 18:18:09

No nie narzekam heh, nie zawsze było takie, więc cieszę się chwilą :D:D