Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceremonia Kambo
26-11-2016, 20:07:28
Post: #1
Ceremonia Kambo
Tonacy brzytwy się chwyta... W co te ludzie jeszcze uwierzą?! Jak napiszą, że krowie lajno ma właściwości lecznicze to będą je szukać po łąkach. To chyba jakiś akt desperacji człowiek nie wie jak ma sb pomoc, więc szuka sobie odpowiedniej metody leczenia brak rozsądku, i.. Nieszczęście murowane
Ceremonia Kambo" to - jak przekonują zwolennicy tego rytuału - sposób na przywrócenie ciała do pełnego potencjału zdrowia – harmonii ciała duszy i umysłu, oczyszczenie organizmu z toksyn i wzmocnienie układu odpornościowego. Ich zdaniem Kambo jest jednym z najmocniejszych naturalnych antybiotyków o silnym działaniu przeciwzapalnym, zwalczającym różnego rodzaju bakterie, wirusy czy grzyby. Dodają, że jest to także doskonały środek w przypadku choroby Alzheimera, Parkinsona, depresji, migren, problemów z krążeniem, nowotworów, problemów z płodnością, boreliozy, malarii, AIDS oraz wirusowym zapaleniu wątroby.
"Ceremonia/szczepionka Kambo" - co to jest?

"Szczepionka Kambo" to jad amazońskiej żaby, który jest wydzielany w sytuacji zagrożenia przez gruczoły skórne. Jego składnikami jest ok. 200 substancji, w tym toksyny, które służą żabie do zapewnienia ochrony przed drapieżnikami. Zwierzęta, które próbują zjeść toksycznego płaza, wymiotują lub giną pod wpływem trucizny. W jadzie można też znaleźć antybiotyki i substancje działające przeciwzapalnie. Jednak podczas ceremonii Kambo podawana jest cała mieszanka 200 składników - nie tylko substancje o potencjalnie pozytywnym działaniu zdrowotnym, lecz także substancje, których wiele jest silnie toksycznych.
"Ceremonia/szczepionka Kambo" - na czym polega?

Rytuał Kambo trwa ok. 3 godzin. W sali, gdzie się odbywa, zbiera się kilkanaście osób. Najpierw prowadzący ceremonię wprowadza odpowiedni nastrój - okadza pomieszczenie, intonuje pieśni. Potem osobie, która jest poddawana rytuałowi, nadpala się naskórek rozżarzonym kadzidełkiem - zwykle na ramieniu lub udzie robi się kilka drobnych oparzeń. Po zdrapaniu naskórka w tych miejscach przylepiane są kulki zrobione ze sproszkowanej wydzieliny żaby amazońskiej, czyli kambo.


http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medy...44293.html

Nie śmierć roz­dziela ludzi, lecz brak miłości.

Jim Morrison
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi29-11-2016, 18:35:57
Post: #2
RE: Ceremonia Kambo
Myślę, że właśnie tutaj jest cały problem. Człowiek nie wie w jaki sposób może sobie pomóc, często wycieńczony już szukaniem po prostu wybiera to co widzi na swojej drodze i chce wierzyć w to, że akurat to mu pomoże. Sama znam osoby, które chwytają się wszystkiego, chociaż niektóre z tych rzeczy są całkowitą abstrakcją.. oni jednak próbują wierzyć.

O samej ceremonii już kiedyś czytałam ale podchodzę do tego sceptycznie.

podziałało: zdejmowanie klątw
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
29-11-2016, 20:16:30
Post: #3
RE: Ceremonia Kambo
Trzeba dodac, ze dzisiaj na czasie sa niekonwencjonalne metody, dzieki temu rosnie nowa galaz biznesu. Coraz wiecej widuje ogloszen, reklam stawiajacych na te mniej poznana sfere zycia, ezosfere. Na peczki jest teraz wrozek, szamanow i innych specjalistow, ktorych obchodzi jedynie portfel klienta.
O Kambo jeszcze kilka mscy temu byl program w tv, wtedy to byla nowosc, dlaczego wtedy nie uznano go za niebezpieczny?
Moim zdaniem takie wypadki beda sie niestety przytrafiac, bo zabieraja sie za takie obrzedy ludzie nie majacy o tym pojecia. To nie Kambo zabilo, tylko glupota i chciwosc.

>>Nie możesz człowieka nauczyć niczego. Możesz mu tylko pomóc odnaleźć to w sobie<<
Galileusz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz