Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastrzyk kolano wróżba.
10-02-2017, 20:11:52
Zastrzyk kolano wróżba.
Nie wiem czy w odpowiedni dział.Ale zadalam pytanie do tarota spr zdrowotna. Za dwa tygodnie idę na pierwszy zastrzyk z kwasu hialuronowego w kolano prywatnie oczywiście idę .pytanie było nastepujace.Czy poprawi się moje strzykanie w kolanie, po zastrzykach jak kolano będzie funkcjonować po całkowitej kuracji ?.karty brane od gory Mój odczyt .poprawi się strzykanie w kolanie, ale na jakiś czas będę miała spokój. Lecz będę musiała wybrać np znów zastrzyk, czy może operacja (kochankowie nadzy ludzie jakieś skojarzenie )funkcjonowanie kolana tutaj karty nie powiedziały mi nic konkretnego ale mam zmienić tryb życia zmienić jadłospis, zmienić figure.śmierć dodatkowo powiedziała, że mam jakieś toksyny do oczyszczenia. Czyli mówiąc krótko karty powiedziały tak jeśli nie zmienisz coś w swoim życiu zadbanie o siebie, to będę walczec z tym do śmierci do starości.

Nie śmierć roz­dziela ludzi, lecz brak miłości.

Jim Morrison
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

10-02-2017, 21:34:09
RE: Zastrzyk kolano wróżba.
http://ezotop.pl/thread-10056.html
Polecam, Lakszmi ;)
Wg tej ksiazki dolegliwosci kolan zwiazane sa ze 'sztywna' postawa, brakiem checi do zmian, stagnacja. Czy warto byc nieugietym za wszelka cene?

W wieku szkolnym 2 razy mialem skrecone kolano, byla nawet opcja operacji (dzisiaj artroskopia to nawet nie operacja a zabieg). Na szczescie poradzilem sobie bez tego, co moge podpowiedziec - cwicz staw, ale nie przeciazaj, rozbudowane miesnie wokol kolana usztywniaja je, do diety wrzuc zelki i pochodne zelatyny, potrzebujesz kolagenu. A przy obrzekach najbardziej sprawdzaly sie oklady z lodu.

Co do kwasu hialuronowego, slyszalem ze sie wchlania, wiec ten zabieg raczej jest powtarzalny.

Pozdrawiam ;)

>>Nie możesz człowieka nauczyć niczego. Możesz mu tylko pomóc odnaleźć to w sobie<<
Galileusz
11-02-2017, 12:27:25
(10-02-2017 21:34:09)karol3k11 napisał(a):  http://ezotop.pl/thread-10056.html
Polecam, Lakszmi ;)
Wg tej ksiazki dolegliwosci kolan zwiazane sa ze 'sztywna' postawa, brakiem checi do zmian, stagnacja. Czy warto byc nieugietym za wszelka cene?

W wieku szkolnym 2 razy mialem skrecone kolano, byla nawet opcja operacji (dzisiaj artroskopia to nawet nie operacja a zabieg). Na szczescie poradzilem sobie bez tego, co moge podpowiedziec - cwicz staw, ale nie przeciazaj, rozbudowane miesnie wokol kolana usztywniaja je, do diety wrzuc zelki i pochodne zelatyny, potrzebujesz kolagenu. A przy obrzekach najbardziej sprawdzaly sie oklady z lodu.

Co do kwasu hialuronowego, slyszalem ze sie wchlania, wiec ten zabieg raczej jest powtarzalny.

Pozdrawiam ;)

Karol3k11.Robiłam na zlecenie lekarza rtg i wykryto osceofit na bocznej krawędzi k.piszczelowej.dodatkowo chrupie mi rzepka i jak nawet nie ruszam to z tyłu kolana mam taki ból ,ze nie mogę nią ruszyć.jak by zesztywnienie Lekarz się zdziwił , bo mam zwyrodnienie kolana w średnim stopniu .Nie wiem czy to nie jest degeneracja chrzadki stawowej.A mówił ,ze to bardziej dopada os starsze a ja młoda kobieta i juz mam problem z tym.

Jim Morrison
11-02-2017, 12:46:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2017 12:48:39 przez Mikesz.)

Do Lakszmi :

Dlatego jest tak , jak wcześniej odpisywałem Ci na forum na ten Twój problem... ( z rok - półtora roku temu ).
Żadne zastrzyki na kolano Ci nie pomogą ani żadne pigułki ( ! ).
Powtarzam - ratunek jest tylko i wyłącznie wzmocnieniu mięśni, ścięgien, wiązadeł i ich przyczepów - poprzez odpowiednie ćwiczenia i regularny sport.
Ja wiem, co piszę , bo jestem po szkole fizjoterapii i długo pracowałem jako rehabilitant w Wojewódzkim Sanatorium dla Dzieci i Młodzieży w Suchym Borze pod Opolem ( dziś już nie istniejące - chyba teraz jest tam dom starców ).
Więc, bierz się już teraz za siebie, bo inaczej niedługo wylądujesz jako otyła 30 - latka na wózku inwalidzkim.
Karol - ma rację.

Mikesz
11-02-2017, 12:55:00
Poswiec wiecej czasu na kolano, zaopiekuj sie nim jak dzieckiem.. bedzie lepiej, fajnie ze szukasz pomocy z zewnatrz, ale pamietaj ze lekarz bada Twoje cialo 10min, a Ty z nim jestes 24/7, wiec do Ciebie nalezy tak naprawde odpowiedzialnosc za nie ;)

>>Nie możesz człowieka nauczyć niczego. Możesz mu tylko pomóc odnaleźć to w sobie<<
Galileusz
11-02-2017, 13:27:05
Niezaleznie na co bys sie zdecydowala - proponuje sprobowac medycyny ludowej :)
Oklady z bialej kapusty jak najczesciej - nie kosztuje wiele, a jest szansa na poprawe ;)
Liscie swiezej kapusty rozwalkowac, by byly dobrze zmiazdzone i wydobyl sie sok.
Nalozyc na bandarz/ plotno, okrecic kolano, nalozyc folie,
umocnic bandarzem lub opaska ortopedyczna.
Przed kazdym nalozeniem dobrze jest nasmarowac kolano mascia/zelem z arniki i zywokostu.

To ludzie, a nie podróże statkiem, przyprawiają mnie o chorobę morską.
Ale obawiam się, że nauka jeszcze nie znalazła lekarstwa na tę dolegliwość.

Umberto Eco
11-02-2017, 13:45:18
Boji - takimi durnymi radami na forum - tylko szkodzisz ludziom.
Lakszmi - nie słuchaj osób, którzy znają się na medycynie, tak jak ja - na budowie rakiety kosmicznej - :D
Lakszmi - żadna kapusta na Twoje poważne dolegliwości kolana - Ci nie pomoże.
Kapusta może najwyżej pomóc starej babie, której "coś strzyknęło" w kości -:D i czasami zaboli ...
Powtarzam : ratunek jest tylko i wyłącznie w wzmocnieniu mięśni, ścięgien, wiązadeł i ich przyczepów - poprzez odpowiednie ćwiczenia i regularny sport. ( specjalista Ci powie, co i jak ). Mogę Ci to nawet za darmo załatwić, bo mam znajomości.
I zrób już teraz, dopóki jesteś młoda i nie masz poważniejszych życiowych obowiązków ( np. typu dziecko ).

Mikesz
11-02-2017, 14:10:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2017 14:12:48 przez karol3k11.)
Mikesz jednak nic sie nie nauczyles ostatnimi dniami... eh a mialem nadzieje ze przestaniesz dokuczac Boji..
Kapusta sam nie raz okladalem opuchlizny, masc z korzenia zywokostu takze robilem, chemia w nich zawarta jest o wiele bardziej przyswajalna od tozsamej chemii w aptekach, wiesz dlaczego? Bo czasteczki zawarte w roslinach wibruja naturalnym, takze i naszym zyciowym rytmem, niestety laboratoryjne probowki tego nigdy nie zastapia.
Wiesz, bez znawcow medycyny naturalnej, osob ktore z sercem odkrywaja nasza nature nie istnialaby dzisiejsza medycyna. Polecam film 'Znachor', i apeluje do Ciebie, przestan byc uszczypliwy! Dopiero co miales szanse na zgode i rozluznienie atmosfery, a tu co? :/

Galileusz
11-02-2017, 14:25:59
A tu nic ... - :D
Mikesz - nadal będzie uszczypliwy i złośliwy w stosunku do osób, które piszą bzdury na forum, nie lubią mnie, piszą nieprawdę o mnie np. typu alkoholik czy stary erotoman ( ! ), są zazdrosne ... itp ... itp ...
Z babską zawiścią, ich urojeniami, kłamstwami ... itp ... - trzeba walczyć , pokazywać je i wyjaśniać prawdę w danym temacie.
I tak właśnie - to czynię.
Karol - ja doceniam Twoje wysiłki na rzecz funkcjonowania spokojnego i bez agresji tego forum.
Ale to się chyba nie da... Za dużo różnic jest między poszczególnymi użytkownikami tego forum.
No cóż ... chyba jest taka rola społecznościowych , darmowych for ...
Pozdrawiam - :)

Mikesz

11-02-2017, 14:47:49
Mikesz wiesz ile mnie rzeczy tu drazni? Ile glupich ludzkich zachowan?
Jedno, do czego tu na forum doszedlem to zeby nie wdawac sie w klotnie, bo to i tak nie ma sensu, cudzych pogladow na sile sie nie zmieni, swoje wlasne zmienic - to dopiero trudne.. warto wiec chociaz jakas godnosc zachowac i nie niszczyc siebie nawzajem.
Piszesz ze durne porady starej baby - ja sie pod tymi poradami rekoma i nogami podpisuje, jesli za to sie dostaje taki tytul 'durnia' to ja jestem durniem ;) (starym dziadem).
Kazdy ma swoja przestrzen, po co gwalcic cudza?

Galileusz
11-02-2017, 15:16:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2017 15:23:33 przez Mikesz.)
Do Karol :

Dobrze i mądrze napisałeś : " ... do czego tu na forum doszedłem, to żeby nie wdawać się w kłótnie, bo to i tak nie ma sensu, cudzych poglądów na siłę się nie zmieni, swoje własne zmienić - to dopiero trudne...".
Zgadzam się z tym stwierdzeniem, no i masz rację ... - :s
Pozdrawiam.

Mikesz
11-02-2017, 15:41:08
Karol3k11.Chyba będę zacząć szamac żelatynę w każdej postaci kisiel ,kurze łapki itp... A co jeśli chodzi o coś do picia 4 flex itp jest coś ,co może pomóc.

Jim Morrison
11-02-2017, 15:49:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2017 15:50:02 przez Mikesz.)
Lakszmi, czy Ty w ogóle czytasz i rozumiesz, co do Ciebie piszę ... ?

Powtarzam : żadne zastrzyki na kolano Ci nie pomogą ani żadne zasrane jakieś żelki czy pigułki ( ! ).
Powtarzam - ratunek jest tylko i wyłącznie w wzmocnieniu mięśni, ścięgien, wiązadeł i ich przyczepów - poprzez odpowiednie ćwiczenia i regularny sport.
Ja wiem, co piszę , bo jestem po szkole fizjoterapii i długo pracowałem jako rehabilitant w Wojewódzkim Sanatorium dla Dzieci i Młodzieży w Suchym Borze pod Opolem ( dziś już nie istniejące - chyba teraz jest tam dom starców ).
Więc, bierz się już teraz za siebie, bo inaczej niedługo wylądujesz jako otyła 30 - latka na wózku inwalidzkim.

Mikesz
11-02-2017, 16:38:55
Idz do fizjoterapeuty. Sama mozesz tez kupic kolagen w tabletkach i wykonac cwiczenia rozciagajace, bo często kolana odmawiaja współpracy dlatego, ze miesien czworoglowy jest nierozciagniety od m.in siedzącego trybu życia i wtedy są bóle kolan itp. Warto tez zaopatrzyc sie w rolke do rolowania ciala i wykonywac rolowanie. No i oczywiscie ruch, zmniejszenie wagi ciala jesli trzeba. Dieta bogata w żelatynę.
11-02-2017, 19:27:04
mozna skorzystac z tej metody ...
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3...97697.html

[Obrazek: komorka%20mac.jpg]

Komórki Macierzyste

To ludzie, a nie podróże statkiem, przyprawiają mnie o chorobę morską.
Ale obawiam się, że nauka jeszcze nie znalazła lekarstwa na tę dolegliwość.

Umberto Eco
Odpowiedz