Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"DUCHOWOŚĆ I FINANSE - SYNERGIA W TWOIM ŻYCIU" Warsztaty we Wrocławiu
13-06-2017, 11:15:55
Post: #1
"DUCHOWOŚĆ I FINANSE - SYNERGIA W TWOIM ŻYCIU" Warsztaty we Wrocławiu
Niewyczerpany potencjał “drzemie” w temacie Ducha i Materii. Jest tu jednak również wiele nieporozumień, sprzeczności i obaw, a przede wszystkim rozdzielenia. Warto uważnie przyjrzeć się tej kwestii aby prawdziwie zrozumieć i dobrze poukładać to w Sobie.

Duchowość mierzy się skutecznością działania w materii. Świadomość duchowa to aktywność, działanie i realizacja, to odpowiedzialność za swoją przestrzeń. Codzienność dostarcza nam sporo obserwacji, np.: wiele osób zarabia duże ilości pieniędzy, a jednak czują w swoim życiu jakąś dziwną pustkę i niespełnienie. Ludzie, którzy żyją “tylko pieniędzmi” zaciskają swoją pasjonującą duchową naturę. Na drugim biegunie są osoby zajmujące się tzw. rozwojem duchowym, mające często kłopoty w codziennym, swobodnym finansowym funkcjonowaniu.

Jak być i działać w codziennej boskiej równowadze, balansować duchową i człowieczą część istnienia? Jak wyjść poza wszelkie koncepty i przekonania ograniczające strumień dostatku w Twoim życiu? W trakcie warsztatów poznamy jak tworzyć Drogę Życia dla Siebie wypełnioną realizacją pasji, radością osiągania celów, drogę pełną uważności, determinacji, niezłomności także charakteru – w zdrowej relacji z obfitością duchową i finansową.

Czy chciałbyś/ chciałabyś: - zestroić w swoim życiu temat Ducha i Materii? - zrewolucjonizować swoje relacje z pieniędzmi i uczynić je swoim sojusznikiem?

Nie będziemy wypełniać testów typu „Jakie masz przekonania na temat pieniędzy”. Nie będziemy szukać ukrytych przekonań, sposobu myślenia czy paradygmatów blokujących przepływ dobrobytu w Twoim życiu.

Jest nowy sposób na tworzenie bogactwa. Sposób, w którym pieniądze pomagają budować Twoją duchowość, a Twoja duchowość pomaga Ci manifestować dobrobyt. To nie jest samolubne, ponieważ bardzo piękne jest gdy materia i dusza nie tylko pracują razem w harmonii, ale produkują więcej zysku dla obydwu stron jako rezultat.


Wszystko jest Energią i Informacją. Wszystko ma swoją częstotliwość, wszystko płynie, a każda energia posiada swoje specyficzne wibracje i z tymi wibracjami możemy pracować.

Zbyt dobre żeby było prawdziwe? Zróbmy To! :-) Moment Decyzji to Moment Gotowości.

W trakcie warsztatów zajmiemy się również tematem KOCHANIA I AKCEPTACJI SIEBIE, ponieważ bez tego pojawiają się trudności w realizacji jakichkolwiek naszych pragnień i marzeń.

TO JA JESTEM TYM, NA KTÓREGO CZEKAM.

DAJĘ SOBIE PRAWO DO WYRAŻANIA SIEBIE I CZYNIĘ TO.

BĘDĄC PRAWDZIWĄ/YM SOBĄ, DAJĘ ŚWIATU COŚ NIESAMOWICIE PIĘKNEGO I COŚ CZEGO NIGDY JESZCZE NIE BYŁO.


Omówimy i "zrealizujemy" interaktywnie bardzo istotne w życiu każdego człowieka zagadnienia:

* KOCHANIE, AKCEPTACJA SIEBIE I ZARZĄDZANIE WŁASNĄ (OSOBISTĄ) ENERGIĄ, * DUCHOWOŚĆ, * MATERIA, FINANSE.

Połączymy je z praktycznymi ćwiczeniami kwantowymi oraz inspirującymi materiałami warsztatowymi. W trakcie zajęć będą nam towarzyszyły subtelne dźwięki mis tybetańskich oraz wibracje energetyczne Natury (esencje Andreasa Korte), a także dodatkowe materiały warsztatowe, które wspomogą doświadczanie Nowych afirmacji Życia. Jedną z esencji Andreasa Korte dla potrzeb warsztatów będzie Orchidea "Róg obfitości" Füllhorn-Cattleya - dzięki jej wibracjom uczymy się jak samemu stać się „rogiem obfitości”, jak dawać obfitość i ją otrzymywać. Doświadczamy wszechogarniającej miłości Uniwersum i tego, że żadne ograniczenia nie istnieją.

Podpowiem, że nie chodzi o miłość do pieniędzy, ale o Unikatową Wizję Siebie i zestrojenie z nią, chodzi o to by Twoja uwaga działała bez przymusów i nacisków – a GDZIE UWAGA TWOJA, TAM ENERGIA TWOJA. Na czym ją skupisz = to rośnie! ŻYCIE TO SZTUKA WYBORU TEGO, CO CHCEMY WZMACNIAĆ.

Cudownych realizacji poprzez Miłość i Radość Wszystkim życzę!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi18-06-2017, 22:17:39
Post: #2
SZCZEGÓŁY O WARSZTATACH:
TERMIN: Wrocław, 25 czerwca 2017r. (niedziela, godz. 10.00 – 17.30)

(kolejny termin już w lipcu 2017r.)

KOSZT: 180 zł. Uwaga – obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509 354 808

PROWADZENIE: Renata Kraśkiewicz - terapeutka holistyczna. Renata o sobie: Od wielu lat na ścieżce rozwoju osobistego, zgłębiam różne formy pracy z energiami, łącząc wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuję pomagając sobie, rodzinie i wszystkim, którzy poszukują inspirujących wskazówek dla szczęśliwego, zdrowego, harmonijnego życia. Jestem “eksploratorką” głębszego sensu istnienia, prawdy o sobie, o swoim ciele, emocjach, o kreacji dnia codziennego, o mocy relacji międzyludzkich. Bardzo cenię autentyczny i żywy kontakt z drugim człowiekiem. Wiele wglądów, wizji oraz ważnych informacji otrzymałam podczas trudnych prób życiowych, za które jestem ogromnie wdzięczna, a które stając na mojej drodze uczyły mnie siły wewnętrznej, wiary w siebie i mówienia Życiu „TAK”. Dzięki temu, lepiej rozumiem ludzi i ich problemy, różnorodne etapy podróżowania przez codzienność. Moją opracowaną metodą jest praca z dźwiękami mis i gongu w połączeniu z esencjami energetycznymi i terapiami kwantowymi. Stosuję podejście integracyjne - terapie holistyczne, oparte na uniwersalnych prawach Natury, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta i zorientowanych na rozwiązanie konkretnych problemów. Jestem Absolwentką Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu (kierunek Terapie Naturalne). Od 1997 roku uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach rozwojowych, które ugruntowały moją wiedzę, a w połączeniu z osobistymi doświadczeniami, stworzyły unikalną, wartościową matrycę dla całościowego spojrzenia na zdrowie psychofizyczne. *Ukończone kursy i warsztaty: I i II stopień Reiki. Warsztaty Huny z Martynem Carruthersem . Certyfikat Blutenakademie e.V. - PHI Essenzes Andreas Korte. Metoda Silvy. Duchowe Uzdrawianie i Jasnowidzenie prowadzone przez Antoniego Przechrztę, Nauczyciela NFSH Wielka Brytania. I - II st. Masażu Dźwiękiem wg Metody Petera Hess’a. I st. „Gong w medytacji i koncercie”. Certyfikat czterostopniowego szkolenia Masaż Dźwiękiem wg Metody Petera Hess’a. Seminarium widzenia Aury z Reginą Sidorkiewicz. Kurs stawiania Kart Anielskich i kurs Run. Cykliczne trzyletnie zajęcia w Akademii Marka Tarana. Tai Chi w Akademii Wudang Tomasza Grycana. Warsztaty Vedic Art. I, II i III st. Matrycy Energetycznej/Terapie kwantowe u Wiesławy Bakaj. Intuicja i Postrzeganie Pozazmysłowe u Antoniego Przechrzty.*
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WARSZTATY "RUNY - MAGIA PISMA RUNICZNEGO" inspiracja 0 183 19-09-2017 10:56:36
Ostatni post: inspiracja
  WARSZTATY "RUNY - MAGIA PISMA RUNICZNEGO" inspiracja 0 123 14-09-2017 15:05:39
Ostatni post: inspiracja
  WARSZTATY "LITOTERAPIA - POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI KRYSZTAŁÓW ORAZ KAMIENI (PÓŁ)SZLACHETNYCH inspiracja 1 554 10-05-2017 21:09:56
Ostatni post: inspiracja
  WARSZTATY "CELEBRACJA ŻYCIA - CZYM JEST DLA CIEBIE?" inspiracja 0 272 05-04-2017 22:11:35
Ostatni post: inspiracja
  WARSZTATY “ROZPAL W SOBIE ŚWIATŁO - POTENCJAŁ SERCA I UMYSŁU W UZDRAWIANIU KWANTOWYM" inspiracja 0 482 30-07-2016 13:47:30
Ostatni post: inspiracja
  WARSZTATY “ODCHUDZANIE W STANIE THETA – METODA GABRIELA" inspiracja 0 731 30-05-2016 10:06:17
Ostatni post: inspiracja
  WARSZTATY ROZWOJU SAMOŚWIADOMOŚCI (ThetaHealing - Ho'ooponopono) inspiracja 7 3.027 11-03-2016 14:50:31
Ostatni post: inspiracja
  WARSZTATY "FIOLETOWY PŁOMIEŃ" inspiracja 0 1.182 27-05-2015 22:25:51
Ostatni post: inspiracja
  [Kraków] Warsztaty Rebirthingu - każdy wtorek dobrawiedzma 0 1.183 07-04-2015 10:12:04
Ostatni post: dobrawiedzma
  Diamentowy ogród przemian - warsztaty w Poznaniu Anielski Świat 0 1.068 17-03-2015 16:40:29
Ostatni post: Anielski Świat