Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się bronić przed czarną magią??
15-08-2018, 02:13:40
Jak się bronić przed czarną magią??
Jak się bronić przed czarną magią i zemstą?
Miałam nieciekawą rozmowę z kimś kto w tym siedział.. teraz boję się o siebie i bliską mi osobę..

SŁABOŚCI

Ty żadnej
Ja miałem jedną:
Kochałem.

(Bertold Brecht)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi

15-08-2018, 08:43:33
RE: Jak się bronić przed czarną magią??
Witam

Temat "rzeka" i wielopłaszczyznowy.

Literatura podaje "najróżniejsze" sposoby. Może znaleźć informację, aby się otaczać kręgami ognia, które maja palić wszystko to co do Ciebie ktoś wysyła.

Spotkasz się z podpowiedzią ustawiania luster, w ten sposób, aby to co płynie do Ciebie się odbijało, niestety bardzo często są "podpowiedzi" aby odsyłać to dom tego co przysłał i go tym uderzać.

Spotkasz się z podpowiedziami, aby dać na mszę i zapalić świeczkę, niestety często proponuje się czarne świece do palenia.

Możesz się spotkać z podpowiedziami, aby opryskać mieszkanie wodą z octem, lub woda z solą albo okadzać Siebie i mieszkanie szałwią.

Spotkasz się z podpowiedziami, żeby prosić swojego Anioła Stróża o pomoc, itp, itd.

Nie będę komentował żadnych z tych podpowiedzi.

Wszystko jest zależne od tego, co naprawdę się wydarzyło, jakie były intencje, czy jest to związane z relacjami karmicznymi i jak bardzo silne było to, co taka osoba "rzuciła" w Twoim kierunku.

Jeżeli jesteś początkująca osobą w pracy z energiami, to ja ze swojej strony podpowiadam dwie rzeczy :

1. Do osoby która się tak zachowała poprosić o miłość ze źródła prawdziwego światła i miłości. absolutnie nie rozkminiać inaczej, nie żywić urazy, niechęci itp. Bez względu na to co zrobiła i co powiedziała. Prosisz o miłość.
2. Prosisz o pomoc kogoś kto w tych tematach już jest "obeznany" i będzie wiedział jak sobie z tym poradzić. Niestety, nikt nie ma na czole napisane, że ktoś "umie" lub " nie umie" się czymś takim zająć. Wiem ze wiele osób próbuje "swoich sił" z takimi tematami. Efekty są różne.

Jeżeli będziesz chciała, ja mogę pomóc, jeżeli odezwie się ktoś inny z Forum kto też będzie chciał Ci pomóc to super. Tematu zbagatelizować nie można.

dobrego dnia Wszystkim :)
15-08-2018, 10:05:22
Ja podpisuję się w 100 % pod tym, co napisał Pomocny w tym temacie ( problemie ).

Mikesz
15-08-2018, 10:41:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2018 10:45:34 przez Pseudoephedrini.)
To może dokładniej, bo wczoraj pisałam poprzez emocje.

Od jakiegoś czasu coraz lepiej idzie mi medytacja, wyostrzyłam intuicję, która już wcześniej mi podpowiadała, żeby na niego uważać.. mówił otwarcie o szatanie, że go widział, że próbował z czarną magią, szczególnie z zaklęciami miłosnymi.

Znajomość, czysto internetowa, samo pisanie. Coraz częściej zaczął nawiązywać do robienia wspólnych rzeczy, że chcę zobaczyć mnie na.żywo itp.
Dobrze nam się rozmawiało, szczególnie o medytacji, wciąż jakieś wspólne rzeczy, szok itd..
Wczoraj napisałam mu, że jestem.w.kimś zakochana. Dosłownie poczułam jego gniew.. nie wiem czy to ma znaczenie, ale w tym samym momencie u mojej mamy laptop zwariował.. pisał mi jak kiedyś o mało z zazdrości nie zrobił komuś krzywdy na odległość..

Mam znajomą, która choruje na epilepsje i dziecięce porażenie mózgowe. Mówi, że jest wrażliwa na świat astralny. W tym temacie uspokoiła mnie, że jeśli nie mieliśmy nigdy fizycznego kontaktu, nie spotkaliśmy się, to nic kompletnie nie.może mi zrobić. Dla obrony, kazała mi aktywować? Uruchomić? Kryształ. O którym w sumie do tej pory nie wiedziałam.

Czy faktycznie nic mi nie zrobi? Ani tej osobie?
W razie czego taka ochrona wystarczy?
Aha, i nie wiem jak dokładnie odczuwa się zaklęcia miłosne na sobie, ale możliwe, że coś próbował.
Nie jestem jednak tego pewna.

SŁABOŚCI

Ty żadnej
Ja miałem jedną:
Kochałem.

(Bertold Brecht)
15-08-2018, 17:51:28
Ktoś, coś..?

SŁABOŚCI

Ty żadnej
Ja miałem jedną:
Kochałem.

(Bertold Brecht)
16-08-2018, 06:32:23
Tutaj trzeba po prostu się tym zająć, od podstaw , od posprawdzania, poczyszczenia, itp.

To tak "nie działa", że ktoś zapali jakaś świeczkę, wypowie " magiczną" formułkę.

Naświetliłaś w zarysie jakiś temat i dostałaś już jakieś podpowiedzi.

Na początek to co możesz zrobić sama, to zerwij całkowicie te "znajomość" internetową, przy okazji masz pewną wskazówkę, do czego "prowadzą" takie znajomości i poszukiwanie "własnego szczęścia" na zewnątrz, a nie wewnątrz Siebie.

Nie ma znaczenia, czy miałaś s kimś kontakt osobisty czy nie.

Samo "myślenie" już jest kontaktem, wypowiedziane czy napisane słowa na monitorze komputera to także już kontakt. Nie będę tego rozwijał, bo to nie o to chodzi.

Ja swoją gotowość pomocy wyraziłem, informacje dostałaś.

Co z tym zrobisz, to już Twoja decyzja.

Dobrego dnia Wszystkim
16-08-2018, 08:20:07
Dziękuję, właśnie o to mi chodziło, opisałam bardziej sytuację, by przekonać się czy zwyczajnie nie panikuję.

Odezwę się na priv:heart:

SŁABOŚCI

Ty żadnej
Ja miałem jedną:
Kochałem.

(Bertold Brecht)
16-08-2018, 09:07:32
możesz wizualizować na około siebie lustra- choć nie jestem zwolennikiem tej metody, oraz otoczyć się kokonem/ jajem ... ma to na celu odcięcie i zneutralizowanie lub odbicie tego co jest wysyłane do Cb... to jest najprostsze co możesz uczynić...

możesz również wykorzystać zioła do oczyszczenia siebie... i nie będzie to biała szałwia... mamy swoje rodzime i o wiele silniejsze zioła...

najważniejsze abyś odcięła się od tej relacji, jeśli czujesz że jest ona szkodliwa, ale z tego co wyczytuję pomiędzy wierszami, w jakiś sposób na tej relacji również Ci zależy, pytanie tylko czy owa chęć wynika z Tw potrzeb czy została Ci narzucona?

czy pan który jest "destruktywny" ma ciemne włosy i nosi coś w stylu ramoneski?

Najważniejsza rzecz to trzymać się i wciąż szukać, szukać twórczych dróg, szukać samotności, szukać czasu na bycie i działanie, szukać sensu istnienia; trzeba trwać, bo dzika natura daje obietnice, że po zimie zawsze nadchodzi wiosna.
16-08-2018, 09:27:41
Ciemne włosy, podobną kurtkę ma na jednym zdjęciu, ale nie wiem czy nosi ją na codzień.

W pewnym sensie zależało, dużo mi pomógł odnośnie medytacji. Choć nie ukrywam, że gdy patrzyłam na zdjęcie czułam, żeby uciekać.. a mimo wszystko brnęłam..
Przeraziłam się, gdy zeszło na temat uczuć i napisałam mu wprost. Czułam jego gniew.. od razu modlitwa, chęć osłony. Siebie i tej osoby dla mnie bliskiej.
Często robię tak, że próbuję się osłonić, wizualizuję to, szczególnie, gdy zasypiam. Teraz na zasadzie kryształu, nie wiem czy to podchodzi pod metodę luster, ale mam złudne nadzieję, że część kryształu udało mi się przekazać tej osobie bliskiej i jego również chronić.

Aktualnie czuję niechęć do niego i już zerowe zaufanie. Myślę jednak, że ta znajomość zgaśnie sama. Choć mam ochotę zwyczajnie pozbyć się go ze wszystkiego..

Dziś czułam nawet, że lepiej nie medytować..

SŁABOŚCI

Ty żadnej
Ja miałem jedną:
Kochałem.

(Bertold Brecht)

16-08-2018, 13:11:55
Cytat:Dziś czułam nawet, że lepiej nie medytować..
teraz to poziom leku przemawia, postępuj zgodnie z sobą... a najlepszą obroną jest czyste serce i intencja :) więc możesz medytować.

Najważniejsza rzecz to trzymać się i wciąż szukać, szukać twórczych dróg, szukać samotności, szukać czasu na bycie i działanie, szukać sensu istnienia; trzeba trwać, bo dzika natura daje obietnice, że po zimie zawsze nadchodzi wiosna.
16-08-2018, 14:01:00
Zawsze przed proszę o ochronę i dziś usłyszałam, że lepiej nie. Choć może masz rację i to lęk przemówił.

SŁABOŚCI

Ty żadnej
Ja miałem jedną:
Kochałem.

(Bertold Brecht)
Odpowiedz