Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyganka prawdę Ci powie ...
02-07-2012, 11:05:39
Question Cyganka prawdę Ci powie ...
Witam kochanie tak się zastanawiam nad przepowiedniami / wróżbami otrzymanymi od Cyganki. Czy Wy w to wierzycie i czy mieliście kiedyś styczność z Cyganką.

Pamiętam w wieku 18 raz zatrzymała nie Cyganka - zgarnęła dyche - i wymamrotała przed nosem czytając z ręki że będę z wysokim brunetem i będę mieć z nim trojkę dzieci. Jak paterze wstecz i o tym myślę to jestem z wysokim brunetem i jak na razie 1 dziecko w drodze :D

kolejny przypadek tym razem na mojej matuli. Przed ślubem raz Cyganka ją zatrzymała i powiedziała, że nie ma się wychodzić za mąż za tego człowieka bo to strasznie zły człowiek jest - faktycznie miała tutaj racje

Po kilku latach inna Cyganka powiedziała jej że nigdy nie zostanie wdową - i nie zostanie bo się rozwiodła

Ostatnio gdy byłyśmy z matulą w ubezpieczalni weszła tam Cyganka popatrzyła na nią i powiedziała, że ją chyba Bóg prowadzi. Matka zbladła jednak nie pociągnęła rozmowy a szkoda. Ale jak patrząc na ostatnie wydarzenia to pewnie jakaś opiekę z Góry ma :)

A Wy kochani co sądzicie o przepowiedniach/ wróżbach Cyganki?
Zacytuj ten post w odpowiedzi

04-07-2012, 15:13:59
RE: Cyganka prawdę Ci powie ...
to ja spróbuje przytoczyć moją historię, cyganka mi przeporwiedziała że wyjde za mąż w wieku 22 lat i urodzę trójkę dzieci, no i oczywiście będe bogata, co oczywiście sie nie sprawdzilo bo inaczje od 3 lat byłabym męzatka ;) inna cyganka mi mówiła o moim osttanim partnerze że to porządny człowiek i bardzo mnie kocha cotez nie było prawdą , wieć jak z mojego doświadczenia to te wróżby sie nie sprawdzają ;)

Zanim poprosisz o wróżbę przeczytaj regulamin NIE WRÓŻĘ NA PRV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 22:17:44
Ja zawsze chciałam żeby mi jakaś cyganka powróżyła, ale niestety nigdy takiej wróżącej nie spotkałam. Znam dobrze historię mojej siostry. Kiedy była młoda pracowała w stolicy w barze i raz klientką była Cyganka, która jak się później okazało nie miała pieniędzy i nie mogła zapłacić za wybrane danie, więc namówiła moją siostrę na wróżbę, że to będzie taka zapłata. Siostra się po dłużej chwili zgodziła i ta jej powiedziała, że będzie mieć 3 dzieci, dziewczynkę i dwóch chłopczyków - jeden z nich w przyszłości będzie księdzem, będzie jeździć po świecie i długo nie będzie mieć własnego, prawdziwego domu. I rzeczywiście tak jest moja siostra ma trójkę dzieci (dziewczynka i dwóch chłopaków) jeszcze nie wiadomo czy z tym księdzem się spełni, bo jeszcze dużo czasu do tego. Jeździ po świecie i jak na razie nie wybudowała swojego domu, są plany, ale zawsze coś stoi na przeszkodzie. Więc mogę powiedzieć i ona sama też, to mówi że wróżba tej cyganki była trafna. Czytam różne czasopisma i tam też wiele osób opisywało swoją historię z cygańskimi wróżbami, które zawsze się sprawdzały, więc możliwe, ze coś w tym jest tylko trzeba trafić na "prawdziwą" cygankę, a nie na naciągaczkę, która będzie gadać co jej ślina na język przyniesie żeby tylko dostać jak najwięcej pieniędzy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-07-2012, 20:59:19
Ja się boję słów od Cyganki rzucanych jako klątwę/ przekleństwo bo niestety to im wychodzi za każdym razem i kiedy się z nimi spotykam i chcą mi wróżyć to zawsze grzecznie staram się je odprawić.
06-02-2013, 02:34:21
Chciałbym wiedzieć czy nasza miłość przerwa i kiedy by był ślub? Ja jestem polakiem a ona pół polką pół cyganką gdyż tata jej cygan a mama polka. urodziłem się 14.07.1985 a ona 8.10.1997.
08-02-2013, 21:02:35
(08-07-2012 20:59:19)HarMan napisał(a):  Ja się boję słów od Cyganki rzucanych jako klątwę/ przekleństwo bo niestety to im wychodzi za każdym razem i kiedy się z nimi spotykam i chcą mi wróżyć to zawsze grzecznie staram się je odprawić.

Tak w tym są naprawdę niezłe niestety,miałem z tym do czynienia,ja sobie z tym poradziłem ale one będą miały problem,pisze one bo w końcu zrobiły na mnie grupowa klątwę,a przed własną energia nie ma ochrony.

[Obrazek: konie053.gif]
09-02-2013, 09:03:39
może i są w tym niezłe, ale jeśli się ich boimy to tylko wzmacniamy ich wpływ na nas :) warto o tym pamietać

anioły 2013
mandale

Moja strona
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-10-2013, 19:58:18
Miałam dziś styczność z cyganką zawołała czarnulo w twoim oku widze błysk i bogactwo mówie co tam z koleżanką bylam to posłucham jej nie chciała wróżyć ja sie zgodziłam dla zabawy .. siadłam z nią na ławce torebke trzymałam jak nigdy (wiele sie słyszy ze okradają) koleżanka miała sie odsunąć bo sie nie sprawdzi gadka szmatka tiruritu .. gada takim bełkotem tak cicho i mówi daj pieniążka dałam 10 gr a ona ze taki który jestes dla mnie duzy ona potrze karty i zaraz mi odda a ja niech patrze i słucham no to ok słucham słucham skonczyła te karty przekładać pieniadze poszły do boga podziękowała na to ja ze dobrze prosze mi teraz oddać Pani powiedziała ze nie zabierze mi pani a ona zaczeła mówić nie ma nie ma poprosiłam jeszcze raz grzecznie a ona 'niech ci z pi*zdy krew leci' i cos tam pocichu o ciąży szamotała na co ja tak wystraszona odwróciłam się i poszłam poddałam się.. mam sie czego bać? to jakiś rodzaj przekleństwa?
08-10-2013, 20:43:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2014 22:59:37 przez Boji.)
Zawsze lubilam "wrozyc sobie", sama przeciez dlugie lata wrozylam ...
Kiedy Cyganka do mnie podchodzila, przyjmowalam to z usmiechem, zawsze pol-zartem, pol-serio ...
Mialam zdarzenie w ktorym przekonalam sie o prawdziwosci slow Cyganki. Z bardzo przykrym zakonczeniem.
Jednak - czy mowia prawde ? - sadze, ze sa takie, ktore mowia prawde, ale tych jest niewiele ...
Mieszkajac w Bydgoszczy, znalam osobiscie rodzine Krola bydgoskich Cyganow. Prosilam go, by mi "zalatwil" takie "prawdziwe" wrozenie.
Smial sie, powiedzial, ze tylko jeo Babcia moglaby prawde powiedziec ... ale Ona nie wrozy ...
Dziewczyny "wroza", by zarobic.
Jednak uprosilam go, pewnego dnia powiedzial, ze Babcia rodu cyganskiego powrozy mi. W pierwszym momencie ucieszylam sie,
jednak, gdy zapytal, kiedy przyjde na wrozbe, zdrefilam ...
podziekowalam mu, i powiedzialam, ze rezygnuje, bo gdy poznam przyszlosc, to juz jej nie bede miala ...
Wierzylam, ze staruszka - cyganicha powie mi prawde, a tego sie balam.

[Obrazek: bc25cee7dc7fdd7f112718b66a7a5efc]

Dzis prawdziwych Cyganow juz nie ma...

To ludzie, a nie podróże statkiem, przyprawiają mnie o chorobę morską.
Ale obawiam się, że nauka jeszcze nie znalazła lekarstwa na tę dolegliwość.

Umberto Eco

08-10-2013, 21:31:27
Ja miałam raz styczność z cyganka,na wygląd bardzo przyjemna osoba...
pracowałam w barze tam przyszła,zaczepiła..

co prawda co pięć minut daj pieniążka..
ale,to co działo się kiedyś w moim życiu i to co działo się wtedy na obecną chwilę co do słowa PRAWDA!!

zaś do tego co przepowiedziała ''na zaś:) '' zaczyna się póki co jedna rzecz sprawdzać,zobaczymy :).
04-02-2014, 09:06:34
odświeżę temat :)

To było jakoś latem, szłam sb deptakiem po ulicy chodziła cyganka, zaczepiała turystów, że powróży i takie tam... ja akuratnie byłam odwrócona do niej tyłem, poklepała mnie po ramieniu i rzekła, że powróży za darmo... skuszona propozycją, może troszkę też dla "fanu" mówię ok, i odwróciłam się do niej... wówczas ona zbladła i rzekła, że nie ma potrzeby mi wróżyć, bo ja wiem wszystko i uciekła jakby rażona gromem... co najmniej zdarzenie dziwne jak dla mnie. Co o tym sądzicie?

Najważniejsza rzecz to trzymać się i wciąż szukać, szukać twórczych dróg, szukać samotności, szukać czasu na bycie i działanie, szukać sensu istnienia; trzeba trwać, bo dzika natura daje obietnice, że po zimie zawsze nadchodzi wiosna.
04-02-2014, 11:05:10
(04-02-2014 09:06:34)Szukająca Drogi napisał(a):  odświeżę temat :)

To było jakoś latem, szłam sb deptakiem po ulicy chodziła cyganka, zaczepiała turystów, że powróży i takie tam... ja akuratnie byłam odwrócona do niej tyłem, poklepała mnie po ramieniu i rzekła, że powróży za darmo... skuszona propozycją, może troszkę też dla "fanu" mówię ok, i odwróciłam się do niej... wówczas ona zbladła i rzekła, że nie ma potrzeby mi wróżyć, bo ja wiem wszystko i uciekła jakby rażona gromem... co najmniej zdarzenie dziwne jak dla mnie. Co o tym sądzicie?

Witam... :)

- hmm... myślę że "coś w Tobie Jest"... :heart:Angel

---pozdrawiam... infe7 [Obrazek: attachment.php?attachmentid=4596&d=1328101165]

Bo Kto szuka ... Ten znajdzie... !!!:)
04-02-2014, 20:17:23
(04-02-2014 11:05:10)infedro 7 napisał(a):  Witam... :)

---pozdrawiam... infe7 [Obrazek: attachment.php?attachmentid=4596&d=1328101165]

na pewno, urok osobisty :D

a potrafisz sprecyzować >>coś w Tobie Jest<< czy napisałeś od tak... ;)

Najważniejsza rzecz to trzymać się i wciąż szukać, szukać twórczych dróg, szukać samotności, szukać czasu na bycie i działanie, szukać sensu istnienia; trzeba trwać, bo dzika natura daje obietnice, że po zimie zawsze nadchodzi wiosna.
04-02-2014, 21:08:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2014 21:09:58 przez infedro7 ♡.)
(04-02-2014 20:17:23)Szukająca Drogi napisał(a):  
(04-02-2014 11:05:10)infedro 7 napisał(a):  Witam... :)

na pewno, urok osobisty :D

a potrafisz sprecyzować >>coś w Tobie Jest<< czy napisałeś od tak... ;)

:rolleyes: ... przecież jest w poście ;)

---pozdrawiam... infe7 [Obrazek: attachment.php?attachmentid=4596&amp;d=1328101165]

Bo Kto szuka ... Ten znajdzie... !!!:)
04-02-2014, 21:10:09
musiałam okulary założyć aby doczytać :rolleyes:

Odpowiedz