Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pseudo Wróżki
11-05-2013, 13:04:34
Post: #1
Pseudo Wróżki
Tak się zastanawiając po czym można poznać prawdziwą wróżkę a po czym pseudo, jak trafić na tą wiarygodną które trafne i adekwatne są jej prognozy.Ludzie chyba bardziej ufają komuś znajomemu kto już był u takiej wróżki i za namysłem koleżanki która mówi że wróżka Irmina czy jak się zwie jest wiarygodna i wtedy sami idą a co wtedy jeśli ktoś trafi na pseudo .? U mnie w tym małym mieście jest jedna wróżka choć nigdy u niej nie byłam i nawet nie wiadomo jakie opinie ma .Jestem Też ciekawa tego czy u nas są pseudo wróżki ? ale zdaje mi się że nie !!! ktoś napisał w jednym z moich świeżutkich wątków że wróżka jest taka osobą co ma dużo wątków a nie tylko dwa tematy w dziale wróżba ktoś mądrze to napisał i ja z takim zdaniem się też zgodzę .:)
Zacytuj ten post w odpowiedzi11-05-2013, 13:17:41
Post: #2
RE: Pseudo Wróżki
Cytat:ktoś napisał w jednym z moich świeżutkich wątków że wróżka jest taka osobą co ma dużo wątków a nie tylko dwa tematy w dziale wróżba ktoś mądrze to napisał i ja z takim zdaniem się też zgodzę .

dużo wątków/postów ma też nabijacz postów.
nie ilość a jakość jak dla mnie.

jeśli osoba ma dwa tematy, ale pisze w nich rzeczy wartościowe zaś odzew ludzi jest pozytywny, jeśli styl wypowiedzi i energii nam odpowiada to jest sens szukać porozumienia.
jeśli natomiast coś nas razi i odpycha to nie ważne jak dobrą renomę by osoba miała, traci to jakiekolwiek znaczenie (o ile ufamy sobie). posiadanie dużej ilości postów czy wątków mówi nam tylko o ekspresji osoby, a jeśli poczytamy ów wątki również nieco więcej o niej (jest to swoistego rodzaju ekshibicjonizm).

co to jest "pseudowróżka"?
kiedyś była rozmowa o "fałszywych mistrzach".
kaliber rozmowy ten sam.

spotykamy na swej drodze takich ludzi na jakich jesteśmy gotowi. i dlatego też jest taka różnorodność między nami. to co dla Ciebie będzie przekonujące dla mnie może być kiczowate i odwrotnie. Osoba która Tobie przepowie przyszłość i się wróżba spełni przy innej osobie może nabrać wody w usta i słowa nie powie.

a jak poznać komu możemy zaufać? ot zapytać samych siebie. bo dobry kontakt z własnym wnętrzem to podstawa.

anioły 2013
mandale

Moja strona
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 14:18:02
Post: #3
RE: Pseudo Wróżki
"...a jak poznać komu możemy zaufać? ot zapytać samych siebie. bo dobry kontakt z własnym wnętrzem to podstawa..."

No właśnie, kwestia intuicji.
A prawdziwa wróżka to taka która ma czarnego kota i szklaną kulę ;p

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 14:49:44
Post: #4
RE: Pseudo Wróżki
koty mam szare a kula to mi się marzy o taka:

http://www.svetkamenu.cz/images/eshop/am...kg-783.jpg

ale z tymi kotami to wcale nie bajka. koty mają specyficzną wibracje i mieszkając, pracując z nimi podnosimy swoją wrażliwość. intuicja +2

anioły 2013
mandale

Moja strona
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 15:34:13
Post: #5
RE: Pseudo Wróżki
zdecydowanie nie ilość postów/wątków a jakość! :)
zarejestrowałam się niedawno, miesiąc temu i działam tylko i wyłącznie intuicyjnie. nigdy nikomu nie ufałam w kwestii przykładowo tarota (jakoś nie do końca czułam, że chcę wiedzieć), ale w przypadku Mikesza moja intuicja zaufała mu stuprocentowo. był pierwszym (i jedynym) który rozkładał mi karty. wiedziałam, że niefajnie było ze mną w poprzednich wcieleniach (wszystko się potwierdziło), ale nie prosi się przecież o pomoc, żeby słuchać nadmuchiwanych bajek o miłości i wiecznej szczęśliwości :rolleyes:
własna intuicja jest najważniejsza, tak jak Shi i Fausta już wspomniały :)
pozdrawiam serdecznie :shy:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 16:04:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2013 16:22:53 przez Gullfaxi.)
Post: #6
RE: Pseudo Wróżki
Dla mnie ''Dobra wróżka" to taka która niema podczepów bytów, rozwija się duchowo.Zdolności do wróżenia to niestety nie wszystko- to dobra baza do bycia wróżką,ale równie ważne jest "gotowość-dojrzałość" do wróżenia,niestety ważne jest tez jak się mówi to co pokazuje wróżba.Niestety z tym u niektórych forumowych i nie tylko wróżek jest źle lub bardzo źle.Ważną a często pomijana kwestią jest określenie strony po której się jest,tzn. kwestia białe czarne,dobro zło, i to jest sprawa fundamentalna.Osoba mająca skłonność do magi i tu kłania się rozgraniczenie biała i czarna magia,mimo niewątpliwych zdolności do wróżenia nie powinna być wróżka.Tak samo osoba o dużych zanieczyszczeniach tzw. ogólnych i czakr ze względu na podatność na podczepy bytów i duchów,i możliwość "błędów i wypaczeń". Jest jeszcze jedna kwestia przez wiele osób pomijana nie powinno się wróżyć osobie która ma duchy przy sobie najpierw winny być odprowadzone duchy.Ta kwestia nie dotyczy tylko tarota ale i kart klasycznych,run i innych systemów wróżebnych.

[Obrazek: konie053.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 17:45:24
Post: #7
RE: Pseudo Wróżki
Ja jestem też ciekawa czy na forach takich jak nasze ezotop , byt zbiorowy czy inne fora!!, czy tam też można wyczuć poznać że są tam pseudo wróżki? ...i jestem ciekawa kto był by odważny napisać o swoich odczuciach bycie u naszych wróżek ,która lub który wróżący przypadł wam do gustu.? Wiem że reputacja jest wg mnie bez obrazy czasami mam wrażenie jak by było tu pół pseudo a pół normalnych wróżących takich którzy naprawdę się znają na tym jeśli chodzi o mnie ja naprawdę dojrzałam by wróżyć między czasie czytać fora czytać moje książki które mam aż ze trzy ,:) stawiać karty z wielką chęcią i służyć wielką pomocą bo to jest dla mnie najważniejsze nieść ludziom pomoc oczywiście wróżebną!..... jeśli mam czas to ktoś jeszcze w tym samym dniu dostaje odpowiedź .Nigdy jeszcze nie odmówiłam nikomu stawiania kart .... jest to dla mnie bardzo wspaniałe a przy rozkładaniu czuję taki wewnętrzny spokój ,połączenie ,przyjaźń mogę ewentualnie to porównać do szumu morza podczas zachodzącego słońca ,albo jak powietrze po burzy .:)
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 18:18:29
Post: #8
RE: Pseudo Wróżki
Cytat:Dla mnie ''Dobra wróżka" to taka która niema podczepów bytów, rozwija się duchowo

rzecz w tym, że osoba szukająca wróżki najpewniej nie umie tego ocenić. szczególnie że sporo jest osób o których pisałeś dalej w swoim poście: pełnych iluzji, nieczystych intencji, wampiryzmu.
czasem na pierwszy rzut oka wydaja się to życzliwe i spokojne osoby, bardzo duchowe i pokojowe. otoczka jaką mają, anielska, mądrościowa i świetlista może zmylić niejedną osobę. szczególnie w dobie głowy i ludzi kierujących się głową.

właśnie dla takich osób są tego typu tematy czy porady bo właśnie człowiek idący ścieżką głowy pokieruje się, zapamięta i zastosuje (lub nie) przeczytane słowa. i ja dla takich osób mam tylko jedną radę: więcej wiary w serce.

jeśli osoba wydaje się być świetna, ma super rekomendacje, błyszczy i eksploduje pozytywną energią a nas mimo wszystko od tej osoby odpycha to nie ma co w to wchodzić. bo może nawet i jest to porządna wróżka o czystych intencjach, ale być może my nie jesteśmy z nią kompatybilni i mimo dobrych chęci wyjdzie z tego syf.

a tu pytanie techniczne:
Cytat:wiele osób pomijana nie powinno się wróżyć osobie która ma duchy przy sobie najpierw winny być odprowadzone duchy
ja co prawda nie wróżę ale duchy odprowadzam. nie spotkałam się jednak z takim twierdzeniem, choć i nie miałam sytuacji praktycznej adekwatnej. z czego to wynika i jakie jest źródło tej wiedzy?

anioły 2013
mandale

Moja strona
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 19:53:13
Post: #9
RE: Pseudo Wróżki
ja co prawda nie wróżę ale duchy odprowadzam. nie spotkałam się jednak z takim twierdzeniem, choć i nie miałam sytuacji praktycznej adekwatnej. z czego to wynika i jakie jest źródło tej wiedzy?

jest kilka źródeł z których czerpie jednym z nich jest pamięć podświadoma,miewałem sytuacje ze osoba wróżąca prosiła mnie o odprowadzenie duchów-bo karty Tarota dawały dziwne odpowiedzi i tu pojawia się kilka możliwych przyczyn,duchy które sa przy kliencie mogą odcinać dostęp tarocisty do połączenia z gorą,mogą tez fałszować wyniki,jeżeli duchom udało się bardzo głęboko wniknąć do delikwenta to ich pamięć podświadoma może powodować fałszywe odpowiedzi z punktu widzenia klientka a prawidłowe jeżeli byś sprawdzała dla obecnego ducha,zdarza się to i przy wahadle.Tu jeszcze można by dorzucić możliwość błędów w stosunku do których z którymi mamy zaszlosci karmiczne można zeskanować wasze problemy a nie klienta czyli obraz nie jest dla niego prawdziwy.
Ja mógłbym wróżyć z run ale nie chce wracać do energii które dobrze znam,długo się tym zajmowałem w poprzednich wcieleniach i do dziś mam tego skutki.Duchy owszem odprowadzam bo nie można skutecznie leczyc delikwenta który ma duchy wysysające z niego energie.To samo dotyczy klątw i innych tego typu energii.
Łaczy się tez z tym radiestezja bo nie wyleczysz delikwenta który mieszka na żyle wodnej czy prawie pod linia wysokiego napięcia.W stosunku do duchów przydatna jest tez wiedza o szlakach astralnych.

[Obrazek: konie053.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi11-05-2013, 20:30:41
Post: #10
RE: Pseudo Wróżki
Cytat: bo karty Tarota dawały dziwne odpowiedzi
no tak, tego typu zakłócenia i wpływy są oczywiste. myślałam że masz może coś bardziej skomplikowanego an myśli.

ino to nie tylko duchy ale i inne przypadłości. orszaki astralne są przecież dla wielu ich własną osobą. zresztą niektórych nie można odprowadzić bez łamania woli (czyli egzorcyzm) a ja łamania woli nie uznaję (patrząc na inną rozmowę o czarnej i białej magii, właśnie aspekt łamania woli uznałabym za ewentualnie przesadzający, choć to znów mowa o działaniu i intencjach człowieka a nie o magii samej w sobie).

nawiasem - pisząc duchy jakiego rodzaju byty określasz? bo odnoszę wrażenie że pojmujesz to słowo szerzej niż tylko dosłownie duchy (które są bytami eterycznymi).

anioły 2013
mandale

Moja strona
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 20:56:28
Post: #11
RE: Pseudo Wróżki
duchy-dusze które z różnych przyczyn pozostały na ziemi dłużej niż dozwolone 40 dni na który to okres maja energie na pobyt i odejście z stąd.Po tym okresie staja eis duchami które muszą czerpać energie od żywych.Duchów nie powinno się egzorcyzmować a odprowadzać a to spora różnica.

Byty natomiast to goście z niskiego astralu,to to co kościół określa jako diabły i demony szatan.
Słowo egzorcyzm tak jak używasz dotyczy bytów a nie duchów.Byty nie sa nam przyjazne wiec jest to samoobrona.Jak zapewne wiesz potrafią zabić egzorcystę a po jego śmierci jeszcze dręczyć jego dusze.Trochę dziwi mnie Twoje podejście do pojęć Dobra i Zła.Wydaje się ze jest wygodne dla bytów wg. mojej definicji.

[Obrazek: konie053.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 21:20:40
Post: #12
RE: Pseudo Wróżki
Byty tez się dzielą i są bardzo różne. Są również takie które celowo chcą zaszkodzić innej istocie (nie tylko człowiekowi) ale żaden byt nie ma dostępu do nas bez naszej zgody. inna rzecz że najczęściej nieświadomej. zaś te najprzykrzejsze najczęściej zdecydowanie na własne życzenie, bo kiedyś wydawało się nam że unikniemy konsekwencji.

są tez takie, którym wydaje się że nam pomagają. Ba! często sami je stworzyliśmy czy przywołaliśmy a że nie odwołaliśmy to one dalej nam "pomagają". najczęściej te byty utrudniają nam życie ale jednocześnie dają poczucie bezpieczeństwa na jakimś poziomie. utrata tego powiązania (iście symbiotycznego czasami) jest bardzo przykra i bolesna dla oby stron. tak bardzo że przerwana gwałtownie potrafi wpędzić obie strony w kłopoty.

generalnie nie oceniam nikogo ani niczego jako złego czy dobrego. każda istota ma swoje miejsce i znaczenie. my rozwijając się decydujemy jaką energią się karmimy i co do siebie dopuszczamy. ale jeśli świadomie podnosimy wibracje i chcemy oczyścić się z wpływów to nie ma tu mowy o łamaniu woli, bo wpływamy jedynie na własną.

uważam że myślokształty i twory obronne powinno się rozpuszczać, bo nie mają świadomości (choć czasem sprawiają wrażenie rozumnych gdy stworzył je zaawansowany mag). krążą one dalej wykonując swoje zadania mimo że najczęściej twórca dawno o nich nie pamięta lub nie żyje. przekucie tej niskiej wibracji na wysoką raczej nie jest trudne i w energii ma piękne barwy. jest kreacją i ogólnie pozytywem dla obu stron.

dusze (zmarli) należy odprowadzać tak jak napisałeś, bowiem ciało eteryczne ma niewiele czasu by przetrwać potem (też jak pisałeś) zasysa innych by przetrwać. również tutaj wygląda to pięknie, bowiem zmienia się tak kolorystyka jak i wibracja i jest to rzecz po prostu piękna i pozytywna.

istnieją jednak dusze uwiązane już tak długo, iż ich gęstość i forma przypomina bardziej demona niż cokolwiek innego. albo osoby zmarłe śmiercią tragiczną i w szoku pośmiertnym zasiedlają ciało żywej osoby. takie opętania wcale nie są rzadkością i to też zwyczajowo kwalifikuje się pod egzorcyzm. droga "negocjacji" (cudzysłów celowo ale nie umniejsza wagi słowa) jest zdecydowanie dłuższa i wymaga większej wprawy niż wypędzanie, ale można to rozwiązać pokojowo i wtedy energetyka zarówno odchodzącego jak i odprowadzającego czy wreszcie opętanego ma ładną wibrację. ino jak wspomniałam to trwa. ludzie jednak wolą szybsze rozwiązania (nawet kosztem innych) a wypędzić wygodniej. niestety.

orszak astralny - to specyficzna forma astralnych istot które sami powołaliśmy do życia, przyzwaliśmy czy stworzyliśmy. ot grupa sług czy też ochroniarzy jaką zebraliśmy przez wieki. czasem również w orszak wchodzą spętane dusze, mają jednak tak poważne obniżenie energii, że najczęściej tracą świadomość i stają się (może dziwnie zabrzmi ale) zombie.
w takiej sytuacji istoty spętane zwalnia się i pomaga im odnaleźć równowagę (słowo wybaczenie jakoś mi tu nie pasuje, ale ważne by nie chciały się mścić), istoty stworzone roztapia zaś dusze odprowadza. rzecz w tym że na pierwszy rzut oka orszak wydaje się być tylko astralny (stąd i nazwa) a w rzeczywistości jest po prostu brudny i oklejony astralami (z powodu niskiej wibracji). łatwo o pomyłkę. inna rzecz że w orszakach zdarzają się demony i to czasem niebezpieczne, ale i je można uwolnić bez konsekwencji zemsty, ino to znów wymaga czasu... (ostatnim razem potrzebowałam 3 tygodni by takiego przekonać aby poszedł do siebie).

w ten sposób mogę omówić każdy rodzaj istot jakie spotykam. ale to znów ogrom tematu no i offtop w tym temacie.

Ciebie dziwi moje podejście i uważasz je za zbyt liberalne. Ja natomiast uważam, że jeśli jest możliwość sprawę załatwić w spokoju, miłości i z wygraną dla wszystkich stron to warto poświęcić czas. a doświadczenie mówi mi, że można.

szanuję każde istnienie, bez wyjątku. nie zabiję wampira ale nie pozwolę mu jeść z siebie. podobnie z komarem. one mnie nie gryzą, ja ich nie zabijam. a działam i pomagam jeśli jest na to zgoda. nic nas siłę :)

byty astralne przyklejają się do nas z wielu powodów

anioły 2013
mandale

Moja strona
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 21:47:28
Post: #13
RE: Pseudo Wróżki
Z tym postem mogę się prawie zgodzić.Wprowadzanie w błąd przez byty w celu wymuszenia naszej zgody na coś tam uważam za wystarczające do wyprowadzeniu go z tego świata bez jego dobrej woli. Byty często podczepiają się do osób rozwiniętych duchowo żeby spowolnić lub zatrzymać proces rozwoju,i robią to bez jakiegokolwiek zaproszenia prowadząc swoista krucjatę przeciwko światłu,stąd tak mocno podkreślam białe czarne.Demonów nie można uwolnić je trzeba usunąć z tego świata i przepędzić spowrotem do astralu żeby się nie mściły,oczywiście ze lepiej zrobić to na spokojnie ale niema zgody na pokój z demonami.Co innego dusze nawet najgorsze te trzeba na spokojnie odprowadzić.

[Obrazek: konie053.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 21:58:57
Post: #14
RE: Pseudo Wróżki
Cytat:Byty często podczepiają się do osób rozwiniętych duchowo żeby spowolnić lub zatrzymać proces rozwoju,i robią to bez jakiegokolwiek zaproszenia prowadząc swoista krucjatę przeciwko światłu,stąd tak mocno podkreślam białe czarne.
poniekąd racja - racja bo chcą spowolnić i zatrzymać ale powód jest inny - wysoka wibracja jest dla nich co najmniej nieprzyjemna jeśli nie zabójcza. to powoduje ze byt podczepiony (każdy, nie tylko jakiś wybitnie przebiegły czy paskudny) będzie starał się przekonać żywiciela, że jest potrzebny, przydatny lub przynajmniej nieszkodliwy. tak długo jak człowiek w to wierzy byt jest bezpieczny

wytknę natomiast po raz kolejny to co piszę od początku: nic się nie dzieje bez naszej zgody. jeśli cokolwiek się pod nas podczepia to ów zgodę ma. a że niskie byty kuszą w różny sposób (czasem podając się za inne, najczęściej te których pożądamy w kontakcie) to inna kwestia. rzecz w tym że nasza zgoda może mieć bardzo różną formę i charakter. od takiej świadomej (szczególnie młodzi ludzie którym imponuje kontakt z duchami czy posiadanie astralnego chowańca) przez kreowanie lęków (niskie lękowe wibracje są zaproszeniem dla wielu bytów) po zaszłości z poprzednich wcieleń (kiedyś istniejąca zgoda wciąż utrzymana w mocy)

Cytat:Demonów nie można uwolnić je trzeba usunąć z tego świata i przepędzić spowrotem do astralu żeby się nie mściły,oczywiście ze lepiej zrobić to na spokojnie ale niema zgody na pokój z demonami.Co innego dusze nawet najgorsze te trzeba na spokojnie odprowadzić.

jeśli uda się nam wyczyścić intencje człowieka i demon traci zgodę na zasiedlenie, lub zostaje zwolniony z orszaku zawsze się go odsyła. Uwalniamy od zależności, ale nie do naszej przestrzeni. można to zrobić spokojnie i ja taką drogę preferuje. szanuję istnienie również demonów. inna sprawa że bezpośrednio zaatakowana umiem się bronić. inna sprawa że od lat nie musiałam tego robić.


btw - a może tę część rozmowy wydzielić i inny temat zrobić?

anioły 2013
mandale

Moja strona
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-05-2013, 22:17:12
Post: #15
RE: Pseudo Wróżki
myślę ze spokojnie można od postu mojego z godziny20 53 może do dzialu biała i czarna magia bo łącza się te watki

[Obrazek: konie053.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co powinna wróżka czyli praca wróżki z Tarotem White Angel 19 15.317 30-06-2013 13:05:50
Ostatni post: Jola.