Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiedza o Tarocie
17-05-2013, 09:31:54
Wiedza o Tarocie
dzisiaj troszkę postanowiłam napisać o wiedzy tarotowej .....gdyż nie każdy wie wszystko o tarocie nawet ja. :P Wiem tylko co nie co choćby że nie wróży się w święta bo wtedy wróżby się nie sprawdzają czy coś takiego , powinno się mieć obrus w kolorze czerwonym lub też czarnym bo niby te kolory pochłaniają złe energie tak mi się wydaje... oczyszczanie kart by nie naciągnęły energii osoby proszącej o wróżbę .Jak medytować by obudziło się w człowieku ta intuicja? czytałam wczoraj w czasopiśmie o nie jakiej wróżce z Krakowa a temat był "Tarot na zdrowie " czytając to byłam pod wrażeniem jak właściwie tarot może pomóc ?w jednej opowieści tej wróżki przyszło młode małżeństwo z chorym dzieckiem na sepsę a ona widziała w kartach że dziecko wyzdrowieje, nie wiem jak by to zrobić żebym np ja wiedziała tak samo jak ta kobieta która opisywała to w tej gazecie Wróżka nr 5/ 2013 czy to po prostu trzeba ćwiczyć na sobie? robić dzienniczek? tak jak opisałam to w poprzednim temacie dzisiaj będę dokańczała moje skojarzenia z każdą z kart nie wiem może to mi w jakiś sposób pomoże wczoraj wpadłam na pomysł żeby przyłożyć karty moje do czoła z zamkniętymi oczami prosić je o wyostrzenie mojej intuicji i pomoc we wróżeniu nimi . Nie wiem może mi to pomoże jeśli macie jakieś porady to proszę zamieszczać w tym temacie gdyż będą bardzo istotne z pracą tarotową . :) Pozdrawiam Raczkujących i Wszystkich Ezotopowiczów White Angel
Zacytuj ten post w odpowiedzi

17-05-2013, 11:17:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2013 11:17:51 przez alathea.)
RE: Wiedza o Tarocie
być może medytacja jest dobrym pomysłem - niekoniecznie z kartami
pośpiech i powierzchowność to źli doradcy

"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
zapraszam na wróżby z tarota http://alathea-garden.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-05-2013, 19:22:18
RE: Wiedza o Tarocie
White Angel, bardzo proszę o uważniejsze zamieszczanie nowych tematów. Już kilka razy trzeba było albo kasować bądź przenosić tematy przez Ciebie założone.
To co napisałaś powinno znaleźć się w dziale Tarota a nie w ezoteryce.
W taki sposób ciężko będzie za jakiś czas odnaleźć interesujące nas posty.

Pozdrawiam,
B.

Tak to czasami w zyciu bywa, koń się topi, ogon pływa. Innymi słowy ziemia obiecana, zakazana dla lapsów, których prawda kłuje w tyłek niczym kaktus. ;)
Nie stawiam kart na PW.
Tarot Numerologiczny
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz