Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
18-06-2015, 17:21:59
Post: #76
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
malygalu proszę:):

Dzien urodzenia - 24
Jesteś osobą energiczną, aktywną, masz silnie rozwinięty zmysł artystyczny. Jesteś zdolny do poświęceń z miłości. Możesz spotkać w swym życiu pomoc ze strony kobiety.
Pozytywnie: pociągają cię piękne i dobre rzeczy i jesteś gotów pracować, by je zdobyć. Najwięcej uczysz się poprzez obserwację. Rodzina i dom zajmą dużo miejsca w twoim życiu. Twoja partnerka (partner) powinna być cierpliwa, gdyż skaczesz z tematu na temat. Przestrzegasz praw i przepisów.
Negatywnie: chcesz zdominować tych, których kochasz.

Droga życia - 25/7

Siódemki są osobami o niezwykle głębokim życiu wewnętrznym, wiele z nich pasjonuje się mistyką. Przenikliwy analityczny umysł Siódemki, predestynuje ją do zgłębiania różnorodnych dziedzin nauki, poszukiwań, odkryć, zagłębiania się w mrokach historii, odkrywania rzeczy dziwnych i nieznanych. Nacechowana dyskrecją, uporządkowaniem wewnętrznym i skrupulatnością Siódemka, zawsze ma wiele własnych tajemnic. Jest świetnym przenikliwym obserwatorem, a niekiedy nawet osobą błyszczącą w towarzystwie i jednocześnie szarym człowiekiem w domowych pieleszach. Siódemki we wszystkim co robią starają się być perfekcyjne. Dlatego nie mają szacunku dla niechlujstwa i chamstwa. Nieufne z natury, potrzebują wiele czasu, aby zacząć mówić o sobie a jeszcze więcej, do tego, aby dzielić się swym wewnętrznym bogactwem. Często sprawiają wrażenie ludzi obojętnych na opinie innych, ale w gruncie rzeczy mają ogromną potrzebę docenienia oraz akceptacji. Jednak ich niezależna samotnicza natura i trafne wizjonerskie oceny, często naraża ich na niezrozumienie. Niekiedy poddające wszystko obsesyjnej analizie stają się skrajnymi cynicznymi materialistami, gardzącymi osobami nie o niższym niż one poziomie intelektualnym. Ze względu na skrytość i wysokie wymagania wobec partnera często spędzają samotnie życie. Nie potrafią się bowiem związać z kimś, kto nie będzie dzielił ich pasji intelektualnych czy duchowych oraz szanował wewnętrznej niezależności. Typowe Siódemki mają bardzo duże potrzeby seksualne, które są jednak w stanie okiełznać siłą rozsądku. Choć trudno to zauważyć mają tendencje do częstych huśtawek nastrojów. Wrażliwym na bodźce intelektualne Siódemkom trudno jest przetrwać w twardych materialnych warunkach, być może dlatego życie przysparza im wielu cierpień i mają skłonność do zapadania na schizofrenię. Bywają też szalonymi naukowcami odrealnionymi od świata uczuciowego pracoholikami.

Oryginalne w swym zachowaniu i tajemnicze Siódemki są świetnymi psychologami, lub parapsychologami, filozofami. Robią karierę w medycynie analitycznej i sądowej, oraz jako archiwiści, detektywi, historycy czy poszukiwacze tajemnic przeszłości. Wewnętrzne światło sprawia, też, że jest wśród nich bardzo wielu uzdrowicieli.

Podliczba (25/7) wskazuje na trudna pierwsza polowe życia (przedsięwzięcia). Trzeba ciężko pracować i walczyć, by cokolwiek osiągnąć. Towarzysza temu liczne zmiany, oczekiwanie na wiadomości i ciągle rozpoczynanie od nowa. Niełatwo "stanąć na nogi” i ustatkować się. Brakuje stabilizacji zawodowej i zdolności opanowania nad zmysłami. Trzeba uczyć się używać swej wolności aby dalej się rozwijać. Przy negatywnych reakcjach na wydarzenia zewnętrzne pojawiać się mogą konflikty, utrata energii, lenistwo i okrucieństwo. Zaczęte dzieła nie są kończone. Dopisuje zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala wyciągnąć wnioski z doświadczeń i przeżyć druga polowe życia łatwiej. Przysłużyć się temu może zamieszkanie na wsi, bliżej natury.

Cykle życia:
Cykl formujący do: 24.02.2009
Określenie własnej indywidualności, nauka niezależności, liczenia na samego siebie, unikalności. Może się wyrazić w osamotnieniu, trudnym dzieciństwie. Nauka zrozumienia, że poziom rozwoju przychodzi w wyniku osobistego wysiłku, talentu i pracy.
Cykl produktywny: 01.01.2010 - 01.01.2037
Okres obowiązków rodzinnych i zawodowych, a także społecznych. Sprzyja rodzinie i miłości. Nauka umiejętności adaptacji, akceptacji ludzi i sytuacji takimi, jakimi są. Poczucie bezpieczeństwa. Pozytywny kierunek kariery zawodowej. Sukces w dziedzinach artystycznych.
Cykl żniwny po: 24.06.2037
Podróże i nieustanna aktywność. Sukces związany z działalnością grupową lub społeczną. Spełnienie. Erudycja. Działalność kulturalna. Konieczność dania dużo z samego siebie. Zakładanie stowarzyszeń, spółek. Nowe zainteresowania (nauki ezoteryczne, historia, archeologia). Poznanie samego siebie i płynąca stąd możliwość niesienia pomocy innym. negatywnie: straty i cierpienie. Problemy finansowe i brak energii witalnej. Trzeba znaleźć czas na odpoczynek i starać się prowadzić zrównoważony tryb życia.

Punkty zwrotne:
Pierwszy punkt zwrotny: 2009 - 2010
sytuacje stawiające dziecko w obliczu samotności lub konieczności usunięcia się w cień i obserwacji. Dziecko (młody człowiek) dobrze i chętnie się uczące, ale zamknięte w sobie. Nauka samodzielności. Należy złagodzić surowość wychowania prowadzącą do kompleksów, nieśmiałości lub problemów zdrowotnych. Trudny okres dojrzewania. Pierwsze doświadczenia miłosne przyniosą rozczarowanie.
Drugi punkt zwrotny: 2018 - 2019
czas życia rodzinnego, miłości, odpowiedzialności rodzicielskiej i zawodowej. Sprzyja rozwojowi twórczości i tworzeniu harmonii - w sztuce, w sobie i wokół siebie.
Trzeci punkt zwrotny: 2027 - 2028
trzeba uzbroić się w cierpliwość i dostosować się do okoliczności, które nie są sprzyjające. Jedynie dzięki pracy i umiejętności organizacji można dojść do solidnej, dającej oparcie pozycji. Obowiązuje absolutna ostrożność: nie ryzykować ani w inwestycjach, ani w grach hazardowych, ani na szosie.
Czwarty punkt zwrotny: 2036 - 2037
trzeba znaleźć w sobie odwagę i determinację, gdyż musimy pozostać aktywni. Zaczynanie od początku pod koniec życia może być trudne.

Wyzwania:
Wyzw. glowne - Nauka nawiązywania harmonijnych relacji z innymi, zarządzania własnymi zasobami, unikania zajmowania się rzeczami błahymi, nieistotnymi i rozpraszania się.
I wyzw. wtorne -Potrzeba zrozumienia gdzie są granice własnej swobody, odrzucenie złudzeń, przystosowanie się do zmian, szukanie oparcia we własnym wnętrzu
II wyzw. wtorne -Zrozumienie sensu władzy oraz wartości pieniądza. Konfrontacja z odmiennym od obecnego wymiaru rzeczywistości.

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
18-06-2015, 17:32:46
Post: #77
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
WIELKIE DZIĘKI

Nikt nie mówił,że w życiu będzie łatwo :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
28-08-2015, 16:05:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2015 16:08:00 przez Piotrusus1113.)
Post: #78
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
Hej,

prosiłbym o interpretację piramidy numerologicznej :)

data urodzenia Piotr 22.03.1992

6
5
7 7
3 4 3
1 1
0
0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
03-09-2015, 09:30:11
Post: #79
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
Piotrusus1113 proszę

4PZ-----------------------6/24------------------------4PZ
3PZ------------------5/14/32/50/68--------------------3PZ
1PZ----------7/25---------------------7/25/43---------2PZ
C--------3-----------------4/22--------------3/21-------C = 1/10/28/46
1WW------------1-----------------------1 v 0----------2WW
WG------------------------0 v 1------------------------WG

Cykle życia
Cykl formujący do: 01.01.2019
Sprzyjające warunki do rozwoju przyjaznej, towarzyskiej osobowości. Bogata i pełna wrażeń młodość. Możliwość rozproszenia, porzucania spraw. Należy sprzyjać rozwojowi twórczemu, nauczyć dysponowania własną energią i fantazją.
Cykl produktywny: 22.07.2020 - 01.01.2046
Konieczność wysiłku i wytrwałości, nauki umiejętności organizacyjnych, brak czasu na odpoczynek. Rozwój wymagający nadania wyraźnych struktur, podejmowania zadań z ich zrozumieniem, dostrzegania praw rządzących sprawami. Możliwa trudna sytuacja materialna, rozczarowania po stoczonych walkach, straty materialne.
Cykl żniwny po: 22.11.2048
Bogate życie towarzyskie, działalność twórcza, podróże, możliwe nadużycia i lekceważenie własnego zdrowia, możliwy brak porozumienia.


Punkty zwrotne

Pierwszy punkt zwrotny: 2025 - 2027
sytuacje stawiające dziecko w obliczu samotności lub konieczności usunięcia się w cień i obserwacji. Dziecko (młody człowiek) dobrze i chętnie się uczące, ale zamknięte w sobie. Nauka samodzielności. Należy złagodzić surowość wychowania prowadzącą do kompleksów, nieśmiałości lub problemów zdrowotnych. Trudny okres dojrzewania. Pierwsze doświadczenia miłosne przyniosą rozczarowanie.
Drugi punkt zwrotny: 2034 - 2036
zmiany wewnętrzne, nowy sposób widzenia i rozumienia świata. Potrzeba autonomii i zrealizowania się w wybranej dziedzinie. Pragnienie zdobywania wiedzy. Zmiana zainteresowań. Zerwanie ze starym sposobem życia lub zakończenie jakiegoś związku uczuciowego, przyjaźni. Czasem problemy zdrowotne lub materialne. Małżeństwo należy zawierać z dużą ostrożnością, natomiast bardzo korzystne są podróże.
Trzeci punkt zwrotny: 2043 - 2045
okres zmian, które stymulują rozwój. Trzeba zaakceptować tę zmienność okoliczności życia i jego warunków. Należy kształtować swe zdolności adaptacyjne i tolerancję. Zwrócić uwagę na nadmierną impulsywność i nieostrożność. Nie ulegać pasji nieustannego "używania życia", czyli ciągłej konsumpcji w celu zaspokajania zmysłów. Starać się odróżnić wiedzę nabytą, zewnętrzną, która tylko pomaga błyszczeć, od wiedzy wewnętrznej, niosącej prawdę i zrozumienie, która przejawia się w pozornie nic nie znaczących sygnałach z podświadomości.
Czwarty punkt zwrotny: 2052 - 2054
wiek dojrzały i starość stosunkowo harmonijna i spokojna, choć wypełniona licznymi obowiązkami wobec rodziny. Możliwa rekompensata wysiłku włożonego w jakąś pracę w przeszłości. Humanitaryzm, aspiracje intelektualne. Negatywnie - obowiązki rodzinne i poświęcenie się bez otrzymania w zamian wdzięczności.

Wyzwania życiowe
Wyzwanie główne 1 Odkrywanie własnej indywidualności, samopoznanie, budowanie własnej autonomii. Oznacza potrzebę realizacji przedsiębiorczości.
I wyzwanie wtórne 1 Odkrywanie własnej indywidualności, samopoznanie, budowanie własnej autonomii. Oznacza potrzebę realizacji przedsiębiorczości.
II wyzwanie wtórne 0 -

Droga życia - 1/10

Jeśli zsumowane liczby w Twojej dacie urodzenia dają 1, jesteś typem pioniera. Numerologiczne Jedynki obdarzone są dobrym zdrowiem, witalnością, siłą fizyczną oraz chęcią działania. Wibracja ta przynosi ogromną aktywność, duża siłę oddziaływania ułatwia odnoszenie sukcesów materialnych, korzystnie wpływa na awanse zawodowe. Związana jest ogromnym głodem wiedzy. Napełnia jej posiadaczy mocą przewodzenia innym, ale także egoizmem i niechęcią do słuchania rad otoczenia. Typowe Jedynki często są osobami bardzo widocznymi i krzykliwymi i despotycznymi. Lubią wieczny ruch i nieustanne wyzwania. Męczy ich rutyna, dlatego dobrze realizują się we wszystkich profesjach wymagających ruchliwości, zawodach związanych z handlem, promocją i reklamą, czy kierowaniem innymi. Szybko wprowadzają w życie nowe idee, promują nowe produkty, ale ogromnie nuży ich kontynuacją rozpoczętych działań. Predestynuje je to do bycia liderem nie zaś konsekwentnym menedżerem. Ich powołaniem jest odkrywanie własnej indywidualności.

Jedynki powinny unikać chaosu i bronić się przed nadmiarem miotających nimi emocji. Ich lekcją jest też nauka przyjmowania krytyki od otoczenia oraz nie narzucanie swojej woli innym.

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
03-09-2015, 10:36:16
Post: #80
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
Witaj Fau
Nie wiem czy moja piramidka będzie ciekawa, ale też bardzo proszę o obliczenie i interpretację:)
09-01-1964

Najważniejsze to być szczęśliwym, nieważne jaką diagnozę postawił psychiatra..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
03-09-2015, 11:35:10
Post: #81
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
maby, prosze:)

4PZ-----------------------3/21------------------------4PZ
3PZ------------------3/12/21/30/39--------------------3PZ
1PZ----------1/10---------------------2/11/29---------2PZ
C--------1------------------9----------------2/20-------C = 3/12/21/30
1WW------------8-----------------------7 v 1----------2WW
WG------------------------1 v 7------------------------WG

Cykle życia
Cykl formujący do: 01.01.1989
Określenie własnej indywidualności, nauka niezależności, liczenia na samego siebie, unikalności. Może się wyrazić w osamotnieniu, trudnym dzieciństwie. Nauka zrozumienia, że poziom rozwoju przychodzi w wyniku osobistego wysiłku, talentu i pracy.
Cykl produktywny: 09.05.1992 - 01.01.2016
Spirytualizm, potrzeba głębszego poznania innych wymiarów. Te wibracje prowadzą często do sukcesu publicznego, a nawet sławy. Trudności w życiu małżeńskim. Cykl skłaniający raczej ku miłości uniwersalnej niż osobistej. Powinien on stać się okresem wolności, tej najgłębszej, która daje możliwość pełnego spełnienia, rozwoju ukrytych możliwości i talentów. Podróże, komunikacja na najwyższym poziomie, przenoszenie nowych idei. Uważny wybór przyjaciół. Gromadzenie doświadczeń.
Cykl żniwny po: 09.09.2020
Relaks i wypoczynek, nowe zainteresowania, możliwe nieporozumienia na tle finansów.

Punkty zwrotne
Pierwszy punkt zwrotny: 1996 - 1997
będąc wyrazem początku, jest dokładnie na swoim miejscu - pozwala dziecku określić się na początku życia. Rozwój możliwości twórczych i potrzeby autonomii. Trudny okres, jeśli dana osoba nie będzie miała siły i chęci do posuwania się naprzód. Czasami tendencja do egoizmu i autorytaryzmu
Drugi punkt zwrotny: 2005 - 2006
ważna zmiana: podniesienie standardu życia i pozycji zawodowej, często dzięki przyjaciołom lub współpracownikom. Niekiedy spełnienie poprzez związek uczuciowy lub małżeństwo. Jeśli wibrujemy negatywnie - straty są bardzo poważne, rozstania bardzo bolesne, służące ewolucji wewnętrznej, dojrzewaniu wiedzy.
Trzeci punkt zwrotny: 2014 - 2015
czas relacji przyjacielskich i towarzyskich. Czas spotkań, wyrażania samego siebie, twórczości. Okazje, by wykorzystać swe talenty lub zrealizować się w dziedzinie, która wymaga komunikacji z innymi (droga artystyczna, handel, biznes, dziennikarstwo, reklama, literatura, malarstwo, muzyka, medycyna lub opieka nad chorymi itp.). Okres sprzyjający sukcesowi we wszystkich dziedzinach życia, gdyż mało jest przeszkód z zewnątrz. Miłość i przyjaźń. Czasem prowokowanie niebezpiecznych sytuacji przez ekstrawagancję i niezręczność w relacjach międzyludzkich. Życie uczuciowe bogate, lecz emocje ulokowane w wielu związkach.
Czwarty punkt zwrotny: 2023 - 2024
spokojny schyłek życia wśród przyjaciół. Twórcza, dojrzała postawa życiowa wyrażająca się w osiągnięciu harmonii z samym sobą i z innymi. Należy unikać nadmiernych ułatwień i przesady we wszystkich dziedzinach. Możliwa strata finansowa spowodowana brakiem skrupulatności i rozwagi.

wyzwania zyciowe
wyzw. glowne
Potrzeba przyswojenia sobie dyscypliny wewnętrznej. Odkrywanie i rozwój sfery duchowej.
I wyzw.wtorne
Zrozumienie sensu władzy oraz wartości pieniądza. Konfrontacja z odmiennym od obecnego wymiaru rzeczywistości.
II wyzw. wtorne
Odkrywanie własnej indywidualności, samopoznanie, budowanie własnej autonomii. Oznacza potrzebę realizacji przedsiębiorczości.

Droga życia - 3
Trojki są osobami twórczymi i towarzyskimi, bardzo żywymi o dużym poczuciu humoru. Jako urodzone gwiazdy są widoczne na tle innych, Potrafią skupić na sobie uwagę, na imprezach są duszami towarzystwa i a dowcipy sypią im się jak z rękawa. Trójki mają artystyczną naturę, lubią tańczyć, śpiewać, wyrażać się w innych dziedzinach sztuki. Osoby których data urodzenia sumuje się do cyfry 3 bardzo dbają o swój wygląd zewnętrzny, niekiedy uchodzą za narcyzów. Przywiązują też uwagę do sprawności fizycznej. Potrafią zarażać wszystkich swoim entuzjazmem, z lubością dając się podziwiać. Trójka jest typowym ekstrawertykiem, nie znosi monotonii rutyny, bez ludzi dosłownie usycha z samotności. Cechami negatywnymi tej wibracji są: powierzchowność, plotkarstwo, trudności w gospodarowaniu pieniędzmi. Zdarza się, że są przechwalającymi się na lewo i prawo pozerami. To typowi uwodziciele, ze względu na skłonność do przygód trudno im się ustabilizować w życiu osobistym, toteż często zmieniają partnerów. Wielki czar osobowości sprawia, że w naturalny sposób potrafią manipulować innymi, a otoczenie wiele im wybacza. Jako osoby niezwykle elokwentne, mają dużą wiedzę na wiele tematów. A optymistyczne nastawienie do życia pozwala im pokonywać niezliczone przeszkody, nie przejmując się tym za bardzo. Często tracą sporo energii angażując się w sprawy mało istotne. Osoby z ta wibracją urodzeniową dobrze realizują się w zawodach artystycznych, są świetnymi handlowcami, adwokatami, dziennikarzami. Sprawdzają się wszędzie, gdzie istotna jest siła osobowości i magnetyzm wewnętrzny.

dzień urodzenia - 9

Jesteś szczodry, utalentowany, wykształcony. Bogate życie emocjonalne do lat 29. W poprzednim wcieleniu poprzez trudności i cierpienie wykształciłeś odwagę i determinację. W tym życiu dużo będzie spotkań i różnorodnych doświadczeń, które jak bumerang posłużą do powrotu wdzięczności za altruizm z poprzednich wcieleń.

Pozytywnie: zdobędziesz mądrość, a wraz z nią osiągniesz sukces. Jesteś bardzo uczuciowy, w związku z drugim człowiekiem dajesz bez oczekiwania na nagrodę.
Negatywnie: nie zajmuj się zanadto problemami innych. Zachowaj energię dla siebie, nie rozdawaj bez opamiętania

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi03-09-2015, 14:47:37
Post: #82
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
Bardzo dziękuję Fau
Jestem pod wrażeniem , zarówno treści jak i szybkości z jaką odpowiedziałaś na moją prośbę.:heart:

Najważniejsze to być szczęśliwym, nieważne jaką diagnozę postawił psychiatra..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
22-09-2015, 17:33:53
Post: #83
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
kuba 27.05.1995r.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
24-09-2015, 09:15:34
Post: #84
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
Dra

4PZ----------------------2/11/29----------------------4PZ
3PZ------------2/11/20/29/38/47/56/65/83--------------3PZ
1PZ---------5/14/32------------------6/15/33/51-------2PZ
C--------5-----------------9/27--------------6/24-------C = 2/11/20/38/56
1WW------------4-----------------------3 v 1----------2WW
WG------------------------1 v 3------------------------WG


Cykle życia
Cykl formujący do: 01.01.2021
Swoboda, wolność, potrzeba ruchu, pragnienie ucieczki, częste zmiany miejsca pobytu, podróże. Łatwość przyswajania wiedzy, otwartość na świat. Rada dla rodziców: daj jak najwięcej swobody, otaczaj je troską. Naucz dziecko dobrego wykorzystania swej swobody.

Cykl produktywny: 27.09.2023 - 01.01.2048
Spirytualizm, potrzeba głębszego poznania innych wymiarów. Te wibracje prowadzą często do sukcesu publicznego, a nawet sławy. Trudności w życiu małżeńskim. Cykl skłaniający raczej ku miłości uniwersalnej niż osobistej. Powinien on stać się okresem wolności, tej najgłębszej, która daje możliwość pełnego spełnienia, rozwoju ukrytych możliwości i talentów. Podróże, komunikacja na najwyższym poziomie, przenoszenie nowych idei. Uważny wybór przyjaciół. Gromadzenie doświadczeń.

Cykl żniwny po: 27.01.2052
Okres bezpieczeństwa, spokoju i harmonii. Komfort i dobre warunki materialne. Obowiązki wobec rodziny lub społeczeństwa. Konieczność sprawowania opieki nad bliskimi lub w strukturach społecznych. Nowe zainteresowania.

Punkty zwrotne

Pierwszy punkt zwrotny: 2029 - 2033
nawet jeśli dziecko ma kłopoty z dostosowaniem się do tradycyjnego środowiska, w którym się wychowuje, to i tak ciekawość świata pozwoli mu zdobyć niezbędną wiedzę. Należy zapewnić mu swobodę i różnorodność doświadczeń, wychowywać je w poczuciu wolności i otwarcia na świat. Pilnować, by skończyło to, co zaczęło, bo z tym mogą być kłopoty. Częste zmiany (nawet kraju stałego pobytu), do których trzeba umieć się przystosować. Liczne zainteresowania i różnorodna działalność. Ogromna energia, która powinna być odpowiednio spożytkowana. Unikać długoterminowych zobowiązań (także w życiu prywatnym).

Drugi punkt zwrotny: 2038 - 2042
czas życia rodzinnego, miłości, odpowiedzialności rodzicielskiej i zawodowej. Sprzyja rozwojowi twórczości i tworzeniu harmonii - w sztuce, w sobie i wokół siebie.

Trzeci punkt zwrotny: 2047 - 2051
ważna zmiana: podniesienie standardu życia i pozycji zawodowej, często dzięki przyjaciołom lub współpracownikom. Niekiedy spełnienie poprzez związek uczuciowy lub małżeństwo. Jeśli wibrujemy negatywnie - straty są bardzo poważne, rozstania bardzo bolesne, służące ewolucji wewnętrznej, dojrzewaniu wiedzy.

Czwarty punkt zwrotny: 2056 - 2060
znacząca wibracja w wielkich karierach, także artystycznych. Kontynuacja realizacji jakiegoś dzieła. Sława i poważanie. Poważne ryzyko w każdej dziedzinie jeśli wibrujemy negatywnie. Na ogół ten P. Z. należy interpretować zgodnie z symboliką liczby 2.

Wyzwania
Wyzwanie główne 3 - Nauka nawiązywania harmonijnych relacji z innymi, zarządzania własnymi zasobami, unikania zajmowania się rzeczami błahymi, nieistotnymi i rozpraszania się
I wyzwanie wtórne 4 - Potrzeba stałej i metodycznej pracy. Nauka cierpliwości, zorganizowania, zrozumienia i akceptacji wymagań życia.
I wyzwanie wtórne 1 - Odkrywanie własnej indywidualności, samopoznanie, budowanie własnej autonomii. Oznacza potrzebę realizacji przedsiębiorczości.


Droga zycia - 11/38

Numerologiczna Jedenastka to wyjątkowa osobowość w… zwyczajnym świecie, dlatego nie sposób jej nie zauważyć. Liczba mistrzowska 11 oznacza ni mniej, ni więcej, że dana osoba posiada niespotykane zalety duchowe i umysłowe, nieporównywalne z innymi ludźmi, dlatego znaczenie liczby 11 rozpatruje się głównie we wskazanych aspektach. Każda Jedenastka jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością oraz jasnością myślenia, ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To silne osoby, pełne inteligencji, szlachetne, odważne a przy tym wrażliwe i umiejące łatwo odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty Jedenastek, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie.

Numerologia 11 mówi, że ludzie z tą wibracją są urodzonymi szczęściarzami, którzy często wpadają w kłopoty ze względu na niezłomny charakter, ale zwykle w finale spadają na cztery łapy. Jedenastki umieją być czułe i troskliwe, ale potrafią ostro zawalczyć o to, czego pragną, są nieustępliwe i zahartowane, ale nieobce jest im poświęcanie się dla dobra innych. Mimo tego, że liczba 11 wskazuje na ogólne powodzenie, to niestety z pominięciem sfery finansowej, w której te osoby nie zaznają stabilizacji. Mimo kłopotów natury materialnej, Jedenastki nigdy się nie poddają i często odnoszą wielkie sukcesy, paradoksalnie nie zawsze poparte wzrostem stanu konta. Niemniej osoby, którymi opiekuje się liczba 11, są niezwykłe – pełne zrozumienia i tolerancji, wszechstronnie utalentowane, bezinteresowne i skromne.

W miłości Jedenastki są świetnymi partnerami – wymagającymi, ale kochającymi, wiernymi i czułymi. Numerologia 11 podpowiada, że osoba z taką liczbą może szukać ideału, ale wrodzona inteligencja i intuicja uświadomi jej w końcu, że ktoś taki nie istnieje. W tym właściwym związku Jedenastka ceni to, co sama daje – oddanie, monogamię, namiętność i poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa.

Wśród licznych wielu zalet, jakie posiadają Jedenastki, od czasu do czasu trafiają się i wady – wszak nie ma ideałów. Liczba 11 to także egocentryzm, snobizm, krótkowzroczność, zapalczywość i duża nerwowość. Jedenastki bywają także zamknięte w sobie, co utrudnia ich poznanie i docenienie przymiotów, zdarza się im również chorobliwa nieśmiałość – czują się wyjątkowe a jednocześnie boją się oceny innych lub porażki. Takie skraje emocje to charakterystyczne zjawisko dla osoby z numerologiczną 11 – wahania to naturalny element ich osobowości, dlatego bywają czasem chwiejne i niezdecydowane.


http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_ene...a_cz3.html

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
12-10-2015, 19:47:56
Post: #85
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
Witam Serdecznie,

Chciałbym w jakiś sposób dowiedzieć się więcej o swojej piramidzie numerologicznej. Dlatego bardzo proszę o ile jest to możliwe o jej obliczenie i interpretację.
Moja data urodzenia. 09.09.1991r
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-01-2016, 14:07:19
Post: #86
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
Moja mala prosba o interpretacje 03.07.1986
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
11-02-2016, 12:23:19
Post: #87
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
Witam,
Proszę o obliczenie dla mnie piramidy numerologicznej i jej interpretację dla daty 21.10.1993, z góry dziękuję,
pozdrawiam, M4dzi4;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
09-03-2016, 20:28:37
Post: #88
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
Witam, proszę o interpretację Monika 29-06-1983
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
21-03-2016, 12:38:58
Post: #89
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
[quote='Karus' pid='89524' dateline='1458522706']
Bardzo prosiłabym o interpretacje i obliczenie mojej piramidy numerologiczne : Karolina 03.07.1995r. Z góry dziękuje :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi12-09-2017, 18:30:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2017 18:32:28 przez Czarna31.)
Post: #90
RE: PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej
witam ... Bardzo bym prosiła o wyliczeniie i zintetptretowabie Mi piramidy numerologicznej.... Data Ur. 06.11.1986 Kasia . Bardzo czekam jest mi to potrzebne. Będę niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prośba o interpretacjon Michal11 7 2.220 28-01-2016 22:13:48
Ostatni post: Michal11
  Prośba o interpretację chrison 7 3.059 17-01-2016 22:09:44
Ostatni post: Kuzguni
  Prośba o interpretację Mi89 5 2.062 10-01-2016 23:30:37
Ostatni post: karol3k11
  Proszę o interpretacje, silne przyciąganie energetycznie. Mary 0 974 17-11-2015 15:28:01
Ostatni post: Mary
  Prośba o interpretację wema 6 3.615 22-09-2015 08:13:34
Ostatni post: Fau
  Proszę o interpretację związku fajek_2m 1 1.464 26-04-2015 16:35:23
Ostatni post: Fau
  Czy moge prosic o interpretacje mojej piramidki Ewelina09 2 2.043 23-03-2015 10:07:35
Ostatni post: Fau
  Prosze o "niespotykana" interpretacje ... Boji 4 2.260 29-11-2014 20:19:46
Ostatni post: Haniel
  Związek karmiczny- prośba o interpretację magdaz 9 9.126 10-08-2014 08:53:15
Ostatni post: Swiatlo77
Smile Dziwna prośba o interpretację związku painterx 19 9.498 19-02-2014 17:27:17
Ostatni post: painterx