Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkład + interpretacja
11-04-2014, 18:16:39
Rozkład + interpretacja
Coś mnie tknęło, by poćwiczyć na sobie samej wróżenie i czuję, że to fajna sprawa może w taki sposób ćwiczę intuicję jednak postanowiłam wyrzucić wszystkie swoje myśli o niczym nie myśleć tylko o moim partnerstwie po prostu nie zadawałam pytań kartom tylko powtarzałam nasze imiona i daty urodzenia pod spodem zamieszczam rozkład i interpretację może ktoś dorzuci swoje trzy grosze i wypowie się pod tym tematem Serdecznie dziękuję.

co nas dzieli -kaplanka
czy pasujemy do siebie -k.fortuny
na co zwrócić szczególna uwagę -świat
jaka czeka nas przyszłość-diabeł

Nas wspólnie łączy ta sama droga życiowa idziemy razem na przód wprost przed siebie nie patrząc na jakiekolwiek przeszkody albo niebezpieczeństwa jakie niesie nam los(w karcie głupiec jest droga -skała głupiec patrzy w prost przed siebie a pies daje znak o niebezpieczeństwie - przeszkodach) .co nas dzieli Karta kapłanka na karcie są kolumny, a razem z nimi parawan, który kojarzy mi się, że za tym parawanem nic nie widać obok są kolumny Nas dzieli odległość granica te kolumny jestem po za zasięgiem wzroku partnera jednym słowem nie widzi mnie ->ten parawan . Czy pasujemy do siebie Tak koło fortuny to szczęście wygrana , moj partner to moje szczęście to tak jak bym wygrała kasę na loterii he .Na co zwrócić uwagę na to, aby nie marzyć o czymś tak bardzo, bo i tak moje marzenia, wtedy nie będą spełnione, czyli czym bardziej marzę tego bardziej nie dostanę .Jaka czeka nas przyszłość diabeł Nasza przyszłość będzie pod znakiem manipulacji przez os 2 ktoś będzie chciał zbuntowac nas przeciwko sobie jest to osba podstępna wredna może dwulicowa taka os będzie próbowała szatańskich sztuczek i postępów, by skłucić ta dwulicowa osoba będzie sama też w jakikolwiek sposób buntować np partnera mego i będzie ta osoba mówić memu partnerowi że przez panią B ty P jesteś uwiązany i masz zero swobody . Może nawet ta osoba sprowadzić go na złą drogę .
Zacytuj ten post w odpowiedzi

11-04-2014, 18:37:35
RE: Rozkład + interpretacja
Potraktuję to jako ćwiczenie... Po tych kartach powiedziałabym, że może być osoba trzecia, a związek może być oparty na pożądaniu ;) i długo taka relacja raczej nie przetrwa.

A teraz poczekajmy na interpretację specjalistów :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2014, 19:04:06
A co karty mowia na mój temat aga?
smaruj smiało.
11-04-2014, 19:06:01
hahaha A karty gdzie? ;)
11-04-2014, 19:08:35
a ja nie wiem mysłałem ze ty masz ja sie nie znam na nich
:shy:
11-04-2014, 19:11:59
a kto powiedział, że ja się znam ;), Ja się cały czas uczę ;). To co byś konkretnie chciał wiedzieć? Załóż osobny wątek może ktoś się pokusi i Ci położy karty Angel
11-04-2014, 19:14:48
(11-04-2014 19:11:59)Aga napisał(a):  a kto powiedział, że ja się znam ;), Ja się cały czas uczę ;). To co byś konkretnie chciał wiedzieć? Załóż osobny wątek może ktoś się pokusi i Ci położy karty Angel
nie daj sie prosić, potraktuj to jako cwiczenie intuicyjne, :rolleyes:

np o mojej najblizszej przyszłości zawodowej.
11-04-2014, 20:48:43
Do Becia 88 :

Podane przez Ciebie Karty - mogą sygnalizować to, co napisała Aga.
Karta Koło Fortuny -oznacza, że jako różnie może być ( jest ) pomęidzy Wami
Karta Świat - zwróć większą uwagę na to, co dzieje się wokół Ciebie, może pewwnych rzeczy nie dostrzegasz ?
W/g mnie Karta Kapłanka i Diabeł - w jakiś sposób łączą się ze sobą i może być tak jak napisała Aga.

Poza tym, mam taką uwagę. Doceniam strarania Beci 88 odnośnie chęci nauki wróżb Tarota, ale bardziej na tego typu tematy i ćwiczenia pasuje inny dział na forum : "Kartry " albo "Tarot ", bo ten dział służy wyłącznie do udzielania wróżb.

M- EQ
Odpowiedz