Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćwiczenie na sobie
27-10-2014, 18:00:01
Ćwiczenie na sobie
Zrobiłam ćwiczenie na sobie i zapytałam kart jak powinnam się zachować w towarzystwie (E)-, czyli kobieta (T)-, czyli mężczyzna . E, byc może kiedyś będzie moją szwagierką ,a T szwagrem .

Karty Dla mnie to Cesarz+Kapłan+Sprawiedliwość .

Z racji, że oni są starsi (Cesarz),powinnam mieć szacunek dla osób starszych (nie myśl tu o os po 80-tce)

Kapłan ja powinnam zachowywać się przy nich przyzwoicie , bez jakichkolwiek czułości namiętnych pocałunków z (P), czyli mój partner a ich Brat . (E byc może przyjedzie ze względu, że będzie chciałą brać ślub kościelny ona dziecko ma oswiadczył się jej partner to teraz wystarczy zrobić ostatni krok ) to w nawiasie można pominąć .karta ta też mówi żebym nie zapominała, że to rodzina katolicka-, tzn świecka i muszę się trzymać pewnych zasad będąc niebawem u Partnera Piotra jako "gość" .

Karta Sprawiedliwość powinam być poważna bez jakichkolwiek nastrojów wahających (jak to ja zawsze zmienna jak pogoda ) i nie ukrywać swojej prawdziwej twarzy. Jeśli chcę by oni mnie traktowali poważnie muszę sama zacząć tak się przy nich zachowywać.

Komentujcie , to jest tylko ćwiczenie na sobie więc proszę o wyrozumiałość .Lakszmi
Zacytuj ten post w odpowiedzi

27-10-2014, 20:37:29
RE: Ćwiczenie na sobie
No, mniej więcej chyba prawidłowo to zinterpretowałaś ... - :-/
Musisz podejść do tego spotkania w sposób zrównoważony, spokojny, nie gadać "głupot" i dać wrażenie kobiety pewnej siebie, która wie, czego chce, ale bez zbytniej nachalności .... - coś w tym stylu ... Mniej, ale konkretniej mówić ... -
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-10-2014, 20:43:11
(27-10-2014 20:37:29)Mikesz napisał(a):  No, mniej więcej chyba prawidłowo to zinterpretowałaś ... - :-/
Musisz podejść do tego spotkania w sposób zrównoważony, spokojny, nie gadać "głupot" i dać wrażenie kobiety pewnej siebie, która wie, czego chce, ale bez zbytniej nachalności .... - coś w tym stylu ... Mniej, ale konkretniej mówić ... -

Moze powinnam dociągnąć karty z dopytaniem czy owe osoby będą mnie inaczej postrzegać .?
27-10-2014, 21:00:31
Jak chcesz ... ale z Kartami - nawet jeżeli jest to tylko ćwiczenie - nie przesadzaj, bo każde rozłożenie Kart - to w pewien sposób coś wyjątkowego i uroczystego i nie można traktować je w sposób spowszechniały i kłaść Karty na każde pytania i problemy dnia codziennego po "sto razy" ...
28-10-2014, 06:26:36
Mam inne zdanie.
Spokojnie można kłaść karty kiedy się chce.
Bez przesady, to nie jakiś fetysz.

Pozdrawiam
Jola
07-11-2014, 15:12:36
Zaczynam z całą talią . Ostatnio zakupiłam w sklepie czary mary talię tarota , w zestawie była książeczka Karty Ridera Waite'a proste i skuteczne. Wczoraj spróbowałam ,a w tym małym podrenczniku na str 69 jest cwiczenie pt co robic i czego nie robić ? zapytałam co powinnam zrobić a czego nie robić będąc w Towarzystwie Elżbiety . Wyszła mi 2 kielich .

Co robić zbliżyć się do niej , w końcu zawarłam związek z jej bratem.

czego nie robić : Nie wyznawać uczuć do P gdy ona jest w pobliżu.
28-11-2014, 10:33:54
Znalazłam gdzieś , w necie Ćwiczenie na rozkład miesięczny
wyciąga się trzy karty i pyta Ważne wydarzenia w Kwietniu Czerwcu Sierpniu ...tutaj tylko chodzi o to. Jak np kończy się miesiąc Listopad mamy dosłownie końcówkę np mamy 30 Listopad , i pytamy karty "Ważne wydarzenia w Grudniu .?

Ja tak wczoraj zrobiłam .Wyszły mi w poz prostych Mag+As mieczy+2 kielich .

Mag- Coś mogę w Grudniu zacząć na nowo .... może chodzi o naukę Tarota ?

As mieczy -Możliwe że coś wtedy zrozumie .!

2 kielich - możliwe nawet oświadczyny .
29-11-2014, 10:33:57
Dziś zrobiłam rozkład na 4 karty pt Decyzja .

Najpierw poprosiłam kart aby odpowiedziały mi na zadane pytanie , oraz że do tego rozkładu używam 4 kart .

A pytanie brzmi tak ... Jaką decyzję powinna podjąć B(ona), odnośnie spotkania z nieznajomym D (on).

Wyszły karty w poz prostych ino jedna odwrócona.

co jest za podjęciem Decyzji ... Moc p.p
Więc za podjęciem mej decyzji stoi odwaga , nie boję się spotkania , gdyż wiem że owy człowiek nie jest groźny nic mi nie zrobi .(na karcie jest lew niby powinien być on agresywny ale jest potulny jak kot , da się go pogłaskać .

co jest przeciw tej decyzji... Król Buław p.p
Jego ojciec , może kolega przyjaciel jakiś mężczyzna z którym współpracuje
(on remontuje z kimś mieszkanie ).

O czym muszę pamiętać 7 kielich p.o
powinnam pamiętać o tym że on żyje fantazjami, i może mieć zaburzenia psychiczne .

Co powinnam zrobić 5 kielich p.p

Rozstać się pożegnać , bo mogę stracić swojego partnera a wtedy mogłabym płakać że go straciłam .(Mam na fejsie swój nr komórki i on pisze do mnie esy , poza tym ona ma kobietę i dziecko , ale się niby nie dogadują )
29-11-2014, 10:54:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2014 10:55:41 przez Mikesz.)
A ja bym na to tak odpowiedział :
Możliwosci i chęci z Twojej strony są ....- jak najbardziej ... ( Moc p.p + Król Buław p.p ), aby to spotkanie odbyło się w sensie pozytywnym.
Jednak efekt tego spotkania, może nie być taki, jaki oczekujesz , włącznie z rozczarowaniem.... ( ta 7 Kielichów p.o )
Nie rozumiem czemu do Karty - 7 Kielichów p.o - przyprządkowałaś - " może mieć zaburzenia psychiczne ... " ?
I to spotkanie , jeżeli do niego w ogóle dojdzie - może się niezbyt dla Ciebie dobrze ( korzystnie ) skończyć sie ... ( to ta 5 Kielichów p.p ).
Ten układ Kart w zasadzie niesie ze sobą jakby pewne ostrzeżenie ... - :s

Mikesz

29-11-2014, 11:11:11
(29-11-2014 10:54:55)Mikesz napisał(a):  A ja bym na to tak odpowiedział :
Możliwosci i chęci z Twojej strony są ....- jak najbardziej ... ( Moc p.p + Król Buław p.p ), aby to spotkanie odbyło się w sensie pozytywnym.
Jednak efekt tego spotkania, może nie być taki, jaki oczekujesz , włącznie z rozczarowaniem.... ( ta 7 Kielichów p.o )
Nie rozumiem czemu do Karty - 7 Kielichów p.o - przyprządkowałaś - " może mieć zaburzenia psychiczne ... " ?
I to spotkanie , jeżeli do niego w ogóle dojdzie - może się niezbyt dla Ciebie dobrze ( korzystnie ) skończyć sie ... ( to ta 5 Kielichów p.p ).
Ten układ Kart w zasadzie niesie ze sobą jakby pewne ostrzeżenie ... - :s

Mikesz

nie wiem dlaczego coś tak mi przeleciało , przez myśl z tym zaburzeniem . Ale ćwiczę więc się wyrabiam No tak ostzreżenie Co powinnam zrobić 5 kielich p.p

Rozstać się pożegnać , bo mogę stracić swojego partnera a wtedy mogłabym płakać że go straciłam .(Mam na fejsie swój nr komórki i on pisze do mnie esy , poza tym ona ma kobietę i dziecko , ale się niby nie dogadują ) to jest w/g mnie te ostrzeżenie .
29-11-2014, 11:31:55
Zrobisz, jak uważasz ...
Zapytałaś Tarota - to Ci odpowiedział ...
Decyzję podejmujesz Ty, nie Tarot .... - :rolleyes:
29-11-2014, 11:33:54
(29-11-2014 11:31:55)Mikesz napisał(a):  Zrobisz, jak uważasz ...
Zapytałaś Tarota - to Ci odpowiedział ...
Decyzję podejmujesz Ty, nie Tarot .... - :rolleyes:

Wiem o tym ... Lakszmi zaraz wyrusza wydrukować
konsultacje wróżbiarskie Wiesława. J.:D
01-12-2014, 21:55:14
Coś mi dziś nie dawało spokoju , myśl ...czy Beata powinna zostawić karty tarota .? szybki rozkład tak-nie .Karty koło + księżyc p.p

A karty mówią mi żeby nie zostawiać Tarota ale , ktoś jest temu nie przychylny komuś się to nie podoba , i ta osoba mówi -myśli że jestem za ciemna masa że same karty nie są dla mnie ,nie wykluczone że ktoś może na mnie rzucić urok ,by mi się nie wiodło w tarocie .Rada powinnam rozjaśnić umysł wyciszyć się a same predyspozycje mam, i idę w dobrym kierunku .
03-12-2014, 18:52:36
Co to za rozklad tak-nie, bo jestem ciekawa :-) 1-sza karta na pro, a druga na contra, czy obie daja odpowiedz tak lub nie?

tak, czy inaczej, to ja bym powiedziala, ze to Beata rzuca uroki na Beate, jesli juz tak szukasz na sobie tych urokow;-)
03-12-2014, 20:12:56
(03-12-2014 18:52:36)Czarowna napisał(a):  Co to za rozklad tak-nie, bo jestem ciekawa :-) 1-sza karta na pro, a druga na contra, czy obie daja odpowiedz tak lub nie?

tak, czy inaczej, to ja bym powiedziala, ze to Beata rzuca uroki na Beate, jesli juz tak szukasz na sobie tych urokow;-)

Dla Czarowna proszę o mój ulubiony rozkład który często stosuję na pyt "Czy".!

Znalazłam w sieci taki oto rozkład, który odpowiada na pytania TAK/NIE.
W sumie potrzeba do niego aż osiem kart.
Najpierw zabieramy z talii kartę X Koło Fortuny i odkładamy ją na bok. Następnie tasujemy resztę, losujemy 7 kart, dodajemy do nich Koło Fortuny i te 8 kart znów tasujemy.

Wykładamy karty w taki sposób, aby uzyskać cztery kupki po dwie karty. Sens poszczególnych pozycji/kupek:
Karty w pierwszej oznaczają Tak.
Druga mówi: Tak, ale...
Trzecia: Nie, ale...
Czwarta: Nie.

Odpowiedź na nasze pytanie będzie tam, gdzie znajdzie się Koło Fortuny. :) Jeśli trafi się na pozycji z "tak ale", druga karta pokaże przeszkody które trzeba przezwyciężyć by osiągnąć cel, może efekt będzie inny niż oczekujemy, ogólnie że jest jakiś haczyk. Odpowiedź z "Nie, ale..." pokazuje poważne przeszkody do pokonania
Odpowiedz