Wróżymy tylko osobom pełnoletnim - REGULAMIN PRÓŚB O WRÓŻBĘ - Kliknij i przeczytaj koniecznie!

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolory świec w intencji, czyli jaki kolor wybrać?
06-11-2015, 14:28:10
Post: #1
Kolory świec w intencji, czyli jaki kolor wybrać?
BIAŁY
Zastosowanie: szeroko rozumiana kobiecość i sprawy związane z kobietami, macierzyństwo, partnerstwo, dom, rodzina, dzieci, ochrona, intuicja, leczenie.Pomaga oczyścić dom i nas samych ze złej energii, wprowadza spokój i harmonię. Ma zastosowanie w ochronie i poprawę zdrowia, a także w relacjach z innymi ludźmi. Można ją zapalić za spokój duszy osoby zmarłej lub borykającej się z traumą, niepokojem. Białą świecę palimy podczas ciąży i narodzin lub przy kończeniu jednego etapu życia, zaczynaniu nowego, początku nowego przedsięwzięcia lub związku. Białą świecą można zastąpić też inne świece np. kiedy w domu nie mamy innego koloru a chcemy zapalić w danej intencji wtedy możemy użyć białej świecy.

CZERWONY
Zastosowanie: odwaga, zemsta, pokonanie wrogów, małżeństwo, seks, płodność, leczenie chorób krwi. Obrządki płodności, sporządzanie afrodyzjaków oraz życzeniom poświęcone seksualnym pasjom, miłości, zemście. Po tę świecę sięgnij, kiedy jesteś zmęczony, brakuje ci energii, masz mało pewności siebie, brakuje ci odwagi lub kreatywności. Ten silny kolor ochronny dodaje też sił, wigoru, pasji. Zwykle pali się świece czerwone w towarzystwie białych lub błękitnych, które łagodzą ich intensywne wibracje.

ŻÓŁTY
Zastosowanie: inteligencja, pewność siebie, podróż, zmiana pracy, pamięć, nałogi, lęk, leczenie.
Pobudza intelekt, ma więc zastosowanie w nauce, przed egzaminami, ważną rozmową. Ponadto ma działanie odprężające i wspomagające atrakcyjność fizyczną. Świecę żółtą stosujemy także po to, by przyciągnąć bogactwo, pieniądze, optymizm. Polecane palenie przed maturą czy egzaminem na prawo jazdy .Można tez palić przed podróżą ,by była ochrona w czasie podróży .

POMARAŃCZOWY
Zastosowanie: pomyślność, kreatywność, spontaniczność, dobrobyt, sukces, komunikacja.
Możemy ją palić, kiedy będziemy chcieli poprawić kontakty międzyludzkie i komunikację, zwiększyć zdolność do radzenia sobie z codziennymi trudnościami. Świeca pomarańczowa pomoże zbliżyć się do tego, czego pragniemy, na przykład przyciągnięcia partnera czy wymarzonej pracy. Pomoże przełamać upór, pokonać lenistwo. Warto tez palić kiedy chcemy awansu lub rozwoju zawodowego .

FIOLETOWY
Zastosowanie: mądrość, świadomość, oświecenie, inspiracja, kobiecość, odnowa.
Wspomaga rozwój duchowy, pomaga w medytacji i ćwiczeniu intuicji, wycisza. Stosujemy ją w uzdrawianiu fizycznym i duchowym, w magii i rytuałach, aby zdjąć urok. Używamy jej, gdy potrzebujemy wewnętrznego spokoju, relaksu, złagodzenia poczucia winy i zwiększenia wiary we własną wartość. Warto ją palić kiedy pracujemy nad sobą ,kiedy chcemy być bardziej świadomi naszej duchowości .

NIEBIESKI
Zastosowanie: powodzenie, rozwój, sprawy prawne, męska płodność, zdrowie, bogactwo.
Wszystkie odcienie mogą być używane do rozwoju duchowego, relaksu. Nadają się także do ochrony ogniska domowego, przyciągają szczęście i harmonię, oczyszczają atmosferę. Pomagają w pozbyciu się nałogów i złych nawyków. Palona po burzliwej rozmowie przynosi oczyszczenie i ukojenie. Pomaga przezwyciężyć lęk przed lataniem lub podróżowaniem. Warto palić przed podróżą samolotem .

ZIELONY
Zastosowanie: przyjemność, romans, atrakcyjność, dostatek.
Przynosi ukojenie, spokój, zamożność, a także odmłodzenie, dobrobyt, sprawność fizyczną i zdrowie. Stosujemy aby osiągnąć stabilizację i równowagę emocjonalną, kiedy szukamy pracy czy oczekujemy na podwyżkę. Jest tarczą ochronną w miejscu pracy. Warto palić zieloną świecę w pracy gdzie jest ciężka atmosfera niezdrowa rywalizacja .

RÓŻOWY

Zastosowanie: intuicja, młodość, harmonia, wierność, urok osobisty.
Pomaga odbudować zniszczone relacje międzyludzkie, przywołuje zgodę i ciepłe uczucia w związkach i przyjaźni. Palenie różowych świec w czasie trudnych rozmów pomaga wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Może również przyspieszyć pojawienie się upragnionego dziecka.

CZARNY
Zastosowanie: pokonywanie przeszkód, samodyscyplina, uzdrawianie chorób, obrona psychiczna.
Zwalnia blokady i robi porządek w zastałych sytuacjach, cofa i unieważnia, odpycha wpływy czarnej magii i wypędza choroby z organizmu. Czerń przeciwdziała niepożądanym zmianom.

BRĄZOWY
Zastosowanie: stabilizacja, solidność, odpowiedzialność, rodzina, uczciwość.
Poprawia sytuację finansową, pomaga w koncentracji i równowadze oraz wyostrza postrzeganie pozazmysłowe. Jest pomocna także w zdobywaniu wiedzy i naprawianiu szkód, które wyrządziliśmy oraz w eliminowaniu stresu. Pozwala na zażegnanie kryzysu finansowego.

ZŁOTY
Zastosowanie: leczenie, nadzieja, indywidualność, władza, awans.
Przypisana do działań związanych z finansami i ich ochroną. Stosujemy ją w przyciąganiu szczęścia i poprawie sytuacji materialnej we wszystkich aspektach. Może być pomocna do uzdrowienia z wszelkich chorób czy wzmocnienia aury. Kiedy odczuwamy samotność, warto ją zapalić, bo przyciąga interesujących ludzi.

SZARY
Zastosowanie: bezpieczeństwo, solidność, samokontrola, profesjonalizm, umiejętność osiągania kompromisu. Uśmierza niepokój i zamęt, a także neutralizuje negatywne, wrogie siły. Służy do ochrony zdobytych pozycji społecznej, wpływów i władzy.

SREBNY
Zastosowanie: intuicja, zdolności parapsychiczne, komunikacja, nauka, równowaga, uspokojenie, oczyszczenie. Symbolizuje niszczenie negatywnych sił, wzmocnienie równowagi. Stosowanie srebrnych świec wyostrza intuicję, wspomaga medytację, oczyszcza i chroni. Świece te pełnią funkcję ochronną – pomagają odpędzić złe, destrukcyjne moce, neutralizują trudne sytuacje. Przyciągają szczęście, romantyczną miłość, piękno i sztukę.

PURPURA
Zastosowanie: intuicja, głęboka koncentracja, mądrość, sprawiedliwość, wierność, odpowiedzialność.
Symbolizuje miłość, piękno oraz szacunek do samego siebie. Palenie pojedynczej purpurowej świecy powoduje szybkie zmiany duchowe i leczenie. Świece te stosujemy w magii i rytuałach po to, aby wyzwolić się od przeszłości, wzmocnić swoją aurę, poprawić samoocenę.

Źródło z internetu beata Kalinowska palenie świec w konkretnej intencji


Dziś zapaliłam białą i powiedziałam tak..Ja beata pale tę świecę w intencji oczyszczania moich ogólnych zanieczyszczeń, oczyszczaniu domu, rozbudzeniu intuicji,oraz trafnych wróżb z tarota. Niech tak się stanie amen.
Zacytuj ten post w odpowiedzi06-11-2015, 14:52:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2015 14:53:03 przez Mikesz.)
Post: #2
RE: Kolory świec w intencji, czyli jaki kolor wybrać?
Amen - :)
Najlepiej - tą czynność ( afirmację ) kilka razy powtórzyć - przez 3- 4 dni pod rząd i jakby zakodować tą intencję w swojej głowie, wyobrażając sobie w swym umyśle - w swej wyobraźni, że tak się właśnie staje ... - :rolleyes:

Mikesz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czary w Halloween. Czyli Sabat Samhain Lakszmi 0 1.699 01-11-2016 10:46:10
Ostatni post: Lakszmi
  Zapalę świecę w intencji.... Vojciech 228 241.012 13-12-2015 13:06:52
Ostatni post: Montenegra
  Palenie świec psc0 7 6.624 01-01-2015 21:29:05
Ostatni post: Gullfaxi